Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mit kezdjek a...

Szerintetek mit kezdjek a hajammal?

Figyelt kérdés
Szóval befestettem kb 4 napja lilára és voltam strandon és a szép lila hajam tökre kikopott és vagy négy doboz festéket elhasználtam rá úgyhogy a lila hajról lemondok... De van valami olyan extrém hajszín ami nem olyan gyorsan kopik világosbarna hajon? És valami tartós hajfesték pl.:kék,rózsaszín ezekre gondoltam még..
2019. jún. 18. 19:27
 1/2 A kérdező kommentje:
Swarzkopfnak a lila tartós hajfestékét használtam a 069-es árnyalatút
2019. jún. 18. 19:28
 2/2 anonim ***** válasza:

Én azt vettem észre hogy az olcsóbb sokkal tartósabb 😀 Palette hajfestéket használok, több mint 1 hónapig szép szinű a haj.

Igaz nekem feketére van festve, de az nem igazán extrém 😀 Ebből a márkából próbáld a vöröst, zafir fekete lehet kicsit kekes lenne a hajadon ha nem hagyod rajta sokaig. :)

2019. jún. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!