Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Amatőr webdesign. Mi a vélemén...

Amatőr webdesign. Mi a véleményed?

Figyelt kérdés

[link]

Teljesen amatőr vagyok, csak pár éve foglalkozom webfejlesztéssel, és suliban sem tanultam még ilyet(még csak középiskolás vagyok). Szerinted van ilyen minőségű munkának helye a weben, vagy ne is foglalkozzak vele? Egyébként bár azt nem én írtam, megnézhetnétek a weboldalam is [link]


2010. márc. 14. 16:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs vele gond, látszik hogy foglalkoztál a kóddal, legalábbis nekem ez jött le először, és persze valid a kód, amit sajnos sokan nem tartanak be. Csak annyi, hogy a táblázatos megoldást már nemigen használnak, legyen div+css. Amúgy összevetve, van ilyen minőségi munkának helye a weben.
2010. márc. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Ez egész jó. Pénzt is kérhetnél érte, persze nem 40-50e de egy 10-20at.
2010. márc. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Egész jó szerintem is. Talán a boxoknak lehetne egy kicsit nagyobb belső margója, de amúgy korrekt.
2010. márc. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2010. márc. 15. 12:37
 5/26 anonim ***** válasza:
Szeretném megkérdezni, hogy azt látom-e az oldaladon, amit kéne? Tehát: fehér háttér, egy fadbox felirat, 2 darab szövegdoboz, némi angol szöveggel, és egy kék maszatolt grafika-szerűség a jobb alsó sarokban? Jól jeleníti meg a böngészőm?
2010. márc. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Igen, jól jeleníti meg a böngésződ! Ez egy ilyen stílusú oldal :D
2010. márc. 16. 21:33
 7/26 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy természetesen ha a lényeg elkészül lesznek benne menük, stb. hasonló stílussal.
2010. márc. 16. 21:34
 8/26 anonim ***** válasza:
Gyerekek, Ti most szívatjátok szegényt? Ez az oldal egész jó??? Talán egy tényleg kezdőnek, akinek valaki egy hete megmutatta, hogy így kell weblapot csinálni, attól egész jó ez az oldal, de a srác már pár éve ezzel foglalkozik!!! Tőle jóval komolyabb munkának kellene kijönni! Ha most azt mondjátok a munkájára, hogy "Ez egész jó", akkor ezt fogja etalonnak tekinteni. Szerintem az oldalad nagyon gyenge pár éves webfejlesztő múlthoz képest. Fantázia van benned, de ennél tuti többre vagy képes! Megbántani senkit nem akarok, de én komolyan azt hiszem, hogy csak húzzátok a srácot!
2010. márc. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

1. Az egész jó, az csak egész jó, messze van az etalontól.

2. Te mióta foglalkozol weblap készítéssel hogy szakmailag így ítéled meg?

2010. márc. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Én kevesebb ideje foglalkozom ezzel, mint a srác, ráadásul kizárólag magamtól tanultam az egészet, viszont házat és kocsit vettem már belőle és nincs tartozásom. "1. Az egész jó, az csak egész jó, messze van az etalontól. " Én sem mondom, hogy rossz, de Tőle szerintem többnek kellene kijönni. Kizárólag magamból indulok ki és a fiatal, tizenéves próbálkozókból, akik igen komoly munkákat mutatnak fel "több évnél" kevesebb tapasztalattal és Ők sem tanulták sehol, csak maguktól.
2010. márc. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!