Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi a véleményed a design-ről?

Mi a véleményed a design-ről?

Figyelt kérdés

a weblap: www.elfoglaltsag.mlap.hu

Már egyszer kérdeztem, hogy milyen a weblapom, és legtöbben a designre panaszkodta, hogy nem saját, stb...

Most csináltam egyet, és a véleményeket kérném. De lehet hozzászólni a többivel is kapcsolatban.


2011. júl. 5. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Zöld-fekete kombó még elmenne, de a cián háttér szörnyű, kiégeti az ember szemét.


Mondjuk mivel három színből áll az egész oldal, nem igazán lehet designról beszélni.

2011. júl. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát most már valamelyest egyedinek mondható az előzőhöz képest, de ez a rikító türkiz kék borzasztó. De azért még mindig ne csúfoljuk designnek hogy néhány szín meg van változtatva. Figyelj mlapos oldalon soha nem fogsz olyat csinálni amire azt mondják az emberek hogy ez egy profi munka. Nyilván sok időt vertél az oldalba de az mlap akkor is csak egy komolytalan össze kattogtatós sablon oldal marad...
2011. júl. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, mind a kettő választ. a Kéket átállítom, és tudom, hogy mlapon nem lehet profi munkát csinálni, de megpróbálom a legjobbat kihozni :D
2011. júl. 5. 12:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy jó dizájnról ezek jutnak eszembe:


Letisztult, szép, átlátható, tetszetős, szívesen nézem.


A belinkelt oldalról:

Csúnya, zsúfolt, paintben rajzolt, bántja a szemem.

2011. júl. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A kék színek borzasztók.

Ha nem akarsz sablonos oldalt, akkor tanulj HTML-t meg hozzá CSS-t.

Ezzel a 2-vel szép oldalakat lehet csinálni.

2011. júl. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
NAGYON SZAR. Basszus hagyd azt a hülye paintet...
2011. nov. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!