Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mennyiért tudok készíttetni...

Mennyiért tudok készíttetni egy egyszerű honlapot? Mi a reális ár érte?

Figyelt kérdés
Csak 3-4 oldalból állna a honlap. Néhány fotó és információ lenne rajta. Sajnos nem vagyok tisztában az árakkal és nem szeretném, ha átvágnának. Milyen ár reális egy ilyen 3-4 oldalas honlapért?
2013. nov. 11. 11:13
1 2 3
 21/22 Linkoln válasza:

Engem csak az zavar hogy "jövőhéten indul a vállalkozásom". Egy vállalkozásnak kell egy 4 html fájlból álló kis oldalacska valami ketyemutya módon összetéve?

A saját honlapomnak oké, hogy legyen valami menő e-mail címem, csinálok egy oldalt ahol fennvan az elérhetőségem.. De egy vállalkozásnak..

Nah mindegy. Egyébként 4 html fájlt szerintem is össze lehet hozni 20 ezernél olcsóbban.

2013. nov. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

egyszerű honlapot lehet ingyen is csinálni (pl. ewk.hu)

de ez még tényleg nagyon egyszerű (de ha megvagy vele elégedve akkor lehet fejlesztéseket venni) meg itt magad csinálod az oldalt de nincs semmi komolyabb feladat csak kép feltöltés szöveg írás

2014. ápr. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!