Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mennyiért tudok készíttetni...

Mennyiért tudok készíttetni egy egyszerű honlapot? Mi a reális ár érte?

Figyelt kérdés
Csak 3-4 oldalból állna a honlap. Néhány fotó és információ lenne rajta. Sajnos nem vagyok tisztában az árakkal és nem szeretném, ha átvágnának. Milyen ár reális egy ilyen 3-4 oldalas honlapért?
2013. nov. 11. 11:13
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Lehet nektek eszetekbe se jutna, de több ember is felajánlotta, hogy ingyen elkészíti. Ezek közül az egyikükkel megállapodtam és már el is kezdődött a munka. Szerencsére vannak még olyan emberek, akiknek jól esik segíteni a másikon.
2013. nov. 12. 14:59
 12/22 anonim ***** válasza:
várjuk a következő témádat, amikor már rájöttél, hogy ingyen dolgok nem mindig jók. ;-)
2013. nov. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ha megkérhetlek, mutasd meg a végeredményt, nagyon érdekelne milyen lesz.
2013. nov. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
#13 -as: Azt várhatjuk, HA elkészül se lesz olyan amit publikusan vállalni lehet. xĐ
2013. nov. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Tibi te csak rosszat akarod, ennyire negatív vagy? És ha nem lesz rossz akkor mi van?
2013. nov. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
nem akarok én a kérdezőnek rosszat, csak a tapasztalat... :-)
2013. nov. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Jól van, be fogom linkelni, amint elkészül és felkerül a tárhelyre. 2 héten belül indul a vállalkozásom, szóval addigra mindenképp meg kell lennie.
2013. nov. 13. 08:59
 18/22 anonim ***** válasza:

"Szerencsére vannak még olyan emberek, akiknek jól esik segíteni a másikon"


Ez nem erről szól. Mi ebből élünk nekünk ez a munkánk. Mi - akiknek ez nem hobbi, hanem a mindennapi kenyerünket teremtjük belőle elő, akik nem vérpistike módjára kódolnak össze valami gányolt vackot hanem 5-10 év tapasztalatával minőségi munkát adunk ki a kezünkből - naponta kapunk olyan megkereséseket, hogy "van egy szédületes ötletem, csináld meg ingyen mert az neked jó lesz". Ilyen kérésekből jut kb minden hétre 3.


Kíváncsi vagyok, hogy te is ingyen dolgozol-e, illetve a vállalkozásod ingyenes szolgáltatásokat nyújt-e másoknak.


Bocsi de nagyon fel tud húzni amikor valaki egy szolgáltatásért elvárja, hogy ingyen nyújtsák számára csak azért, mert ő nem ért hozzá és azért mert ő semmibe se nézi azt.

2013. nov. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ja és amit persze kifelejtettem, hogy n+1 olyan oldallal volt mar dolgom amit "ingyen" megcsinált valami ismerős ismerőse, aztán a cégnek masszív ráfizetés azt átalakíttatni ahelyett, hogy egyszer belefeccolt volna valamit. Kb fél éve dolgoztam egy oldalon amit ingyen csinált a főnök keresztfia, de félkészen hagyta. A befejezése és átalakítása így 700.000 ft-jába került, míg ha teljesen 0-ról kellett volna megcsinálni akkor kijön 400-ból, de eddig már nem látott el szerencsétlen, csak a felháborodásig jutott, hogy neki senki nem dolgozik 2 hónapot ingyen. Tescos nép vagyunk az van.
2013. nov. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A kérdező nem várta el ingyen, mivel egy irányárat kérdezett. Csak mivel nem járatos a témában, megörült, hogy valaki megcsinálja neki ingyen is és azt hiszi az jó lesz, ami nem kizárt, de nem nagy rá az esély.
2013. nov. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!