Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Reális áron weboldal?

Reális áron weboldal?

Figyelt kérdés

A fiam szeretne egy honlapot nagyon és meggyözöt és akkor a 16.születésnapjára kap egy honlapot a fiam nagyon szereti a vicceket olvasgatni nagyon sokat kiis talál és arra gondoltam hogy születésnapjára egy ilyen viccoldalt szertnék neki csináltatni hogy ez kb mennyi pénzbe lenne(reális ár)

aki tudna ilyen oldalt ahol ezt megcsinálják olcsón az be linkelheti elöre is köszi

(helyes írásért bocsi )


2011. júl. 3. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy egy dologról beszéltek? Ő azt mondja szeretne egy weboldalt. Ha arra gondol amire én, az lehet egy üres webtárhely is, amihez fizeted a domaint, hogy önálló és egyedi címe legyen. A weboldalkészítés otthon és ingyen megtanulható, csak el kell sajátítani a megfelelő nyelveket, és onnantól kezdve olyan weboldalt csinál a saját domain-jén futó tárhelyre, amilyet csak akar. Ennek a domainnek van egy éves regisztrálási díja, amit fizetni kell.


Te viszont arról beszélsz, hogy valakivel csináltatsz egy weboldalt, egy bizonyos tartalommal. Vicces oldalból az elmúlt néhány hónapban tucatnyi született, ahol a tartalom is már annyira telített hogy egymástól lopkodják a legfrissebb vicces tartalmakat, és ezeken felül is annyi megosztó található, ahol szó szerint milliószámra lehet vicces dolgokat találni. De ha nem is vicces dologról van szó, tényleg a globális elérhetőség miatt olyan szinten telítettek a témák (itt is olvashatod kérdésként, hogy szerencsétlen ember nem tudja miről csináljon oldalt, és ezen az oldalon kér másoktól segítséget hogy mi legyen rajta, de mégis divatos új és új oldalakat csinálni akár megfelelő tudás nélkül is), hogy már tényleg minden van a neten.



Szóval ez a két értelmezés eléggé elüt egymástól, mert nem mindegy hogy a fiad egy saját oldalt szeretne szerkeszteni (főleg ha írtad hogy kreatív ilyenben), amihez kell anyagi ráfordítás az egyedi cím miatt, vagy te valakinek szórod el azt a pénzt, hogy csináljon egy oldalt, amivel lehet semmit sem lehet kezdeni, csak olvasni meg nézni hogy "szép/jó" lett. Inkább meg kellene beszélni hogy ki mire gondolt, ne utólag legyen kínos egy félreértés.

2011. júl. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy domain tárhellyel egy évre kijöhet kevesebb mint 10 000-ből, de ha honlapot is akarsz rá csinálTATNI, az ennek sokszorosa. Azt meg regisztrálni kell keresőkbe, hirdetni kell orrba-szájba, és úgy sem biztos, hogy lesz sok látogatója... És olcsó húsnak híg a leve, én is meg tudnám csinálni a designt meg a rendszert (olcsón), de pl. nem biztos hogy a Google adna rá találatot, stb. Tehát jól meg kell választani, kinél csináltatsz.
2011. júl. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nha szóval megkérdeztem és nem tárhely kel neki hanem egy komplet weboldal 40ezer ft be megcsinálják az oldalt az nem is vészes ár a tárhelyes is megvan rendelve a honlapot is lerendeztem tehát 1hét mulva beüzemeli a fia az oldalt

korlátlan tárhely és 4évre megrendelte a domiánt is most egy ideig nem lesz vele gond jha és valami pluszot is kértem hogy a google találatok közt elsö oldalon legyen!

Köszi a segitséget!

2011. júl. 3. 17:38
 4/7 anonim ***** válasza:

ami rendkívül megfogott az az hogy a google első helyén lesz. NEM lesz! :D


domain 2000 Ft

tárhely !newhosting 3GB ingyenes vagy ~3000/év más szolgáltatónál.

mondjuk egy wp motor ingyenes... telepítés könnyű, felhasználóbarát.


ha ezt nézzük akkor kijöttél volna olyan 5 ezer ftból... de akinek van pénze :)

2011. júl. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát nekem ezt mondta atelefonba a szakember hogy az elsö oldaln lesz a google keresöbe de ha nem az se baj !
2011. júl. 3. 18:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez az első oldalon lesz. Hát mit ne mondjak. Attól függ, hogy az adott ember milyen paraméterekre keres rá. Én is tudok úgy keresni google-ban.
2011. júl. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3 napja van fent egy honlapom, és bizonyos kulcsszóra nekem is első oldalon van. Az álom-kulcsszavamra pedig másodikon. Persze nem ilyenekre, hogy "számítógép" vagy "autó". És még csak keresőmarketinghez sem értek, csak megadtam a meta tageket. Csak regisztráltam a Google Webmestereszközökre, és indexelte is...
2011. júl. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!