Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Újra dizájnoltam, megfogadva...

Újra dizájnoltam, megfogadva néhány tippet : ) Mi a vélemény így?

Figyelt kérdés

Aki látta korábban, frissítsen! Kb ez marad most már a dizájn, apró módosítások még lehetnek, de e mellett döntöttem... a retrót hagytam... Ha tartalom is lesz, sok minden bekerül még...


[link]


2011. dec. 12. 01:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Azt a sárga csíkot az oldal közepén igazán kivehetnéd..

Vagy valami sokkal jobb hátteret keress, mert ez annyira nem bejövős. Egyébként jó az oldal.

2011. dec. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Igen a sárga csíkon én is gondolkodtam még... hogy eléggé kilóg...
2011. dec. 12. 11:23
 3/25 A kérdező kommentje:
lehalványítottam :) szerintem így már nem ugrik ki annyira
2011. dec. 12. 11:39
 4/25 Mugen ***** válasza:
Ha a fényeket és az elhalványítást kivennéd, illetve a fennt lévő középső képet kicserélnéd, szerintem jó lenne. Szerkezetileg jó, de mivel teli van fényekkel, meg halvány minden, ezért viszonylag nehezen olvasható. Ez egy weboldalnál nem igazán hasznos. Csinálj egy olyat is, ahol jól látszik a szöveg. Kíváncsi lennék rá.
2011. dec. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

A menüben se kéne a csík,meg azok a jobbra balra mászkáló valamik is feleslegesek. A színekkel se vagyok kibékülve.

Pl gondolkodjál el a színek jelentésén is.Azt mondod fitnes de az oldal nem az energiát sugározza. Szerinted milyen színű az erő és az energia?

2011. dec. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

mugen: itt a letisztított változat opacity nélkül:


[link]


Az erő színe egyébként a piros.. nem csinálok piros honlapot. egyébként van az enyémben is piros.


A headert még próbálom alakítgatni, ki nem dobom, mert nekem már kezd tetszeni... ha van valami ötlet hozzá, jöhet!

2011. dec. 12. 20:14
 7/25 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg érte, de ez a "dobd ki, és kezd újra" kategória. Ezt a borzalmas hátteret nem is értem, hogy tehetted oda. Egy weboldal design-jának vonzania kell a látogatókat, pláne ha reklámozni akarsz egy céget. Pl. nézd meg ezt a design-t: [link] Nincs benne semmi extra, se bonyolult grafikák, se flash elemek, se képek, mégis kellemes ránézni, jól olvasható stb.. Próbáld meg egymás mellé tenni ezt meg a tiedet, és nézd meg mi a külömbség. Ja és keress rá a gugliban a webdesign szóra, sok jó ötletet elleshetsz.
2011. dec. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Mugen ***** válasza:
Hmm, megnéztem. Nekem még mindig olyan, mintha egy szürke fátyol lenne a képernyő előtt. Szerkezetileg szerintem még mindig jó. Én megkérdeznék egy grafikust, hogy neki mi a véleménye, és hogy ő min változtatna, vagy hogy alakítaná ki a designt. Ha nincs ismerősöd és szeretnéd, akkor én szólok a saját grafikusomnak, pár jó tippel biztos tud szolgálni.
2011. dec. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Mugen: aha persze, megkérdezheted, megköszönöm, ha ajánl valamit. Mivel én nem vagyok grafikus :)


Viszont szokványos honlapot se akarok csinálni... amit belinkeltek nem néztem meg, de wp vagy joomla-nak tűnik... Semmi különleges nincsen benne valóban, viszont én olyat nem akarok csinálni... inkább szöszölök :)

2011. dec. 12. 20:50
 10/25 A kérdező kommentje:
mármint a forrását nem néztem meg
2011. dec. 12. 20:58
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!