Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Újra dizájnoltam, megfogadva...

Újra dizájnoltam, megfogadva néhány tippet : ) Mi a vélemény így?

Figyelt kérdés

Aki látta korábban, frissítsen! Kb ez marad most már a dizájn, apró módosítások még lehetnek, de e mellett döntöttem... a retrót hagytam... Ha tartalom is lesz, sok minden bekerül még...


[link]


2011. dec. 12. 01:09
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Nah, örömmel jelentem, hogy végre elkészültem! :) 171 képet készítettem el, mire meglett a mostani forma, de asszem megérte...


Akit érdekel, innen indult: (egy borzalom volt valóban, nem is értem, miért nem láttam akkor...)


[link]


És ide jutott:


[link]


asszem ég és föld, pedig amikor ide oda lapozgatok, az alapok gyakorlatilag megmaradtak... hát érdekes dolog ez a design...

2011. dec. 16. 02:21
 22/25 anonim ***** válasza:

Azért még ráférne pár dolog.

A grafikai elemek eltérő stílusban vannak. Súlyzó, kocka , meg az emberke.A súlyzó üt el leginkább a többitől. A szélük raszteres azaz nem folyamatos ,finom. Túl sok betűtípust használsz.

2011. dec. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Aha persze, hát most már folyamatosan szerkesztgetem, és töltöm fel a tartalmat... az igazi arculat amúgy is csak így fog látszani...


már néhány kép is fent van, így azért lehet majd látni a jövőbeni tartalmat...


sajnos pixeles néhol a kocka is, nem tudtam már utólag eltűntetni... emiatt meg újra nem kezdem az biztos :) 3d-vel csináltam a kockát, és alapból pixelessé tette, nem értem miért, pedig élsimítás be volt állítva... már nem tudom, hogyan lehet visszacsinálni... mindegy, nem kell tökéletesnek lennie..

2011. dec. 18. 00:35
 24/25 anonim ***** válasza:
Jobb kajat nem is helyezhettel volna ki egy fitnesszoldalra, mint egy darab szalonna meg egy rud kolbasz, egy talca tortaval. :D
2011. dec. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
jaja, bár te még nem látod a szöveget :)
2011. dec. 20. 01:24
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!