Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Újra dizájnoltam, megfogadva...

Újra dizájnoltam, megfogadva néhány tippet : ) Mi a vélemény így?

Figyelt kérdés

Aki látta korábban, frissítsen! Kb ez marad most már a dizájn, apró módosítások még lehetnek, de e mellett döntöttem... a retrót hagytam... Ha tartalom is lesz, sok minden bekerül még...


[link]


2011. dec. 12. 01:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Őszintén... Nekem a fejléc nagyon nem tetszik. Semmi összhang, csak egy össze-visszaság. Sok szín, sok alakzat (amit nem is tudok, hogy mi) és sok "lyuk". A háttér is nagyon csúnya.

Legyen mondjuk egy színű a háttér és benne valami szolid minta. a Fejléc is lehet ehhez hasonló színű, vagy akár bele is olvadhat a háttérbe, de azért látsszon is.

2011. dec. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Mos, próbáltam megfogadni mindenki tanácsát. Valóban sz@rok voltak az eddigiek. A harmadik viszont már szerintem eleganciát és minőséget is sugároz...


Persze még mindig nincsen kész, de ezzel már én is kezdek elégedett lenni, sokat vacakoltam vele :) igen, a bal felsőben a betű nem olvasható a zenénél, de azt majd csak flashben tudom javítani... az meg a másik gépemen van...


a 3.1-es széria:


[link]

2011. dec. 13. 03:16
 13/25 A kérdező kommentje:

Itt pedig jobban kiemeltem a contentet:


[link]


melyik jobb?

2011. dec. 13. 13:30
 14/25 anonim ***** válasza:
Ez már azért kezd hasonlítani valamire, én a másodikra szavaznék. De azért még a fejlécnek mindíg gagyi feelingje van, azt még javíthatnád.
2011. dec. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Így már tényleg jobb, de az nem jó a contentben, hogy a fejléc alatt olyan csúnyán van kiradírozva, legyen inkább egyenes.

Ha kell neked oda a magyar szalag, akkor azt is csináld tisztábbra és íveltebbre, szerintem.

Áhh de nem jut most eszembe semmi jó ötlet. :D

2011. dec. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Mugen ***** válasza:

Szia!


Beszéltem egy grafikussal , ezt mutattam meg neki: [link] és a következőket javasolta:


A savium fitness felirat középen felül rosszul olvasható. A feliratot nagyobbra kellene venni, valamint egy könnyebben olvasható betűtípust kellene alkalmazni, a betűk árnyékát halványabbá illetve kisebbé kéne tenni. A színével is kellene kezdeni valamit. Ha ez egy fitness teremnek lesz a honlapja, akkor magának a helynek, teremnek a hangulatát bele kellene tenni. A fenti ábrák(ember,súlyzó,kocka) helyett inkább fényképeket kellene feltölteni az edzőteremről, esetleg, ha van egy két jó megjelenésű tag, akkor őket fel kellene kérni egy fotózásra. A másik dolog, hogyha felirod többször hogy Savium fitness akkor azt próbáld meg egy stílus szerint leírni, lehet más színű esetleg bár nem javaslom, de semmi esetre se legyen különböző betűtípus. Sőt nem is igazán kell többször felírni 1-2nél, viszont az legyen figyelemfelkeltő. Az "Üdvözöllek, fogyni vágyó....." felirat felett lévő részt teljesen egyenesre kellene rajzolni. Így egy gyerekrajznak tűnik. A betűtípusokat a tartalomnál is ovatósan kell alklamazni. A tartalomnál sem célszerű különböző betűtípusokat alkalmazni, kivéve, ha ezzel ki akarsz emelni valamit. De a tartalom betűtípusa is hasonlítson hangulatában, a Logo betűtípusához. A zászlót ha mindenképp meg szeretnéd tartani, akkor a gyűrődéssel, valamint a végén lévő visszacsavarodással valamit kezdeni kellene. Sokkal jobb lenne, hogyha egyszerűsítenéd a dolgokat, és sokkal stilizáltabb lenne. Én egy olyan fejlécet készítenék, amiben ki van emelve a hely neve max 2-3 színnel, esetleg fénykép(ek) ebből is max 2-3 ne legyen zsúfolt a fejléc, ne vonja el az olvasó figyelmét. A bal oldal a "Kapcsolat", "Társoldalak"... feliratok szintén nehezen olvashatók. Szintén ugyanaz vonatkozik a betűtípusra vonatkozóan amit már korábban leírtam. A bal oldalon lévő panelt nem szabad túlbonyolítani. Ide is egyszerűség illene. Szóval, ha elkészíted a fejlécet stílusában, hangulatában hasonítson ahhoz. Az alján szintén felesleges a tépett papír effekt. Szóval a lényeg: Egységes legyen az oldal, ne legyen bonyolult, a betűtípusok ne üssenek egymástól ,és 3 nál többet ne igazán használj egy oldalon.


itt egy videó, amiből ne ötletet meríts, hanem azt figyeld meg, hogy hogyan készíti a designt, illetve mitől lesz egységes egy oldal.

http://www.youtube.com/watch?v=dc7B1sxL5xk

2011. dec. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! Még próbálkozom, de lehet feladom, s megállok majd egy nekem tetszőnél :)


Ismerem Cirex oldalát, gyakran szemezgetek ott. Csak nem tőle kérdezted meg?


Most már az eredeti linknél fejlesztem a dolgokat... aztán meglátjuk, mi lesz :)


Ja, egyébként nem fitness terem lesz, hanem személyi edzői oldal... ezért az emberke is...

2011. dec. 14. 00:02
 18/25 A kérdező kommentje:

Köszi Mugen még egyszer, jókat mondott a grafikus.. Átalakítottam a tippeknek megfelelően a fejlécet... Nekem így tetszik, szerintem már harmonikus... ezen már nem változtatok, nekem így tetszik :) a zászló is :)


Ez a betűtípus sajnos nekem megint tetszik, való igaz, picit nehezen olvasható, de igazából a Kapcsolat stb... rész úgy is mindenki tudja, mik azok... plusz úgy is nyomkodni akarja majd mindenki, akkor meg a "title" szépen kiírja :) de azon is próbálok javítani még, meg most már akkor a fejléchez képest próbálom egységbe hozni az egészet aztán meglátjuk, sikerül-e..


[link]


ide megy most már a frissítés...

2011. dec. 14. 01:16
 19/25 A kérdező kommentje:
A kocka meg azért, mert az lesz a jelképem mindenhol, a jelmondat meg olvasható a piros felett :)
2011. dec. 14. 01:31
 20/25 A kérdező kommentje:

Elkészültem a fő irányvonallal:


[link]


a tartalom néhol majd még változtat picit, képek kerülnek be, videók stb.. de ez marad az alap kinézet, így döntöttem :)


Köszi mindenkinek a tanácsot, aki értelmeset adott :)

2011. dec. 15. 05:15
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!