Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Weblapkészítés, gépigény?

Weblapkészítés, gépigény?

Figyelt kérdés

Később szeretnék ezzel foglalkozni. Kb milyen gép szükséges ahhoz, hogy ha valaki weboldal készítéssel szeretne foglalkozni. Gondolok itt az oldal szerkesztésére valami jó programmal, és a grafikára is photoshop stb. Nem értek hozzá, viszont nemsokára gépvásárlás elé kell néznem, és olyan gépet szeretnék venni, ami ebből a szempontból minden igényt kielégít, és fennakadás nélkül fut Játszani nem szeretnék rajta, vagy ilyesmi.

Tudnátok paramétereket mondani? CPU, memória, videó kártya stb.

Igazából még azt se tudom, hogy asztalit, vagy laptopot vegyek. Apple Mac gépek pl alkalmasak erre?, az OP rendszer miatt.


2011. júl. 16. 19:34
1 2
 11/12 anonim válasza:

Én linux alatt lynx-ben is készítettem már weboldalt. Muszáj volt!

Az a kihívás!

2011. júl. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Tudtommal a lynx egy böngésző, azzal hogy készítettél weblapot (évekig csak kizárólag Linux alatt dolgoztam).


Természetesen egy HTML, CSS, PHP? JS kódot bármiben meg lehet írni, manapság akár telefonon is.

De a grafikai elemeket nem fogod tudni kezelni, plusz minek szívassa magát az ember? Ha már adottak kényelmes vizuális eszközök, miért ne használjuk? És azokhoz gép kell (pl.: PhotoShop).

2011. júl. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!