Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Programozás otthon?

Totolala kérdése:

Programozás otthon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

Aki otthon tanult/tanul programozni, tudna ajánlani egy weboldalt, videósorozatot ahol az alapoktól kezdik a progit? A programnyelv tulajdonképp mindegy lenne(de leginkább C++, C#, VB)

Sokat keresgéltem már de nem jutottam semmire..

Ti hogyan kezdtetek el programozni? Hogyan fejlődtetek? Milyen feladatokat tudtatok megcsinálni?



2017. febr. 6. 22:54
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
És mégis mihez alkalmaznak szerinted a játékfejelsztésben öntanuló MI-t? Ne ahragudj, de te pontosan annak az embernek tűnsz, aki kijárt minden létező egyetemet, elovlasott minden létező könyvet, és hogy ne érezze hasztalannak a emganyni befektetett energiát azt védi foggal-körömmel, hogy márpedig ez kell ahhoz, hogy programozónak mondhasd magad. Nem kell. A programozói szakma rettentően szerteágazó, és a kutyát nem érdekli, hogy mit tudsz, és hol tanultad. Meg tudod csinálni, vagy sem. Ez számít. És szerintem előbb alkalmaznak egy olyat, aki otthon megtanulta magának amit kell, mint egy túlképzett elitista sznobot, akivel nem lehet egy légtérben maradni. Szerintem.
2017. febr. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"És mégis mihez alkalmaznak szerinted a játékfejelsztésben öntanuló MI-t?"


Játékágensek tanuló módszerei


A következőkben Millington és Funge művére támaszkodva rövid áttekintést adunk a számítógépes játékágensekben alkalmazott tanuló algoritmusokról, az egyszerű paramétermódosítástól az összetett mesterséges neurális hálókig.


....


Akció előrejelzés


A játékágens felruházása az előrelátás képességével. A játékok többségében a gép és az emberjátékos között vetélkedés folyik. Ilyenkor előnyös a gépi ágens számára, ha előre látja az ember cselekedeteit. Ez a fajta gépi intelligencia arra alapoz, hogy az emberekre jellemző a megszokás, a járt út el nem hagyása, a cselekvések ismétlése.


[link]

2017. febr. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!