Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » EGy programozónak mennyire...

EGy programozónak mennyire kell a python prog. Nyelv?

Figyelt kérdés

2013. máj. 3. 06:38
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
6%

"Ez egy olyan jelenség, amit Python paradoxonnak hívnak. Az a magyarázata, hogy aki Pythonnal (vagy esetleg más kevésbé mainstream nyelvvel, pl Haskell, Scala, Clojure, stb) foglalkozik, azt jobban érdekli a szakma.."


És nem szeret sok pénzt keresni :D Én nem foglalkozok ilyen sz*rokkal, mert nem akarom sz*ros nettó 3 kilóért(de lehet, hogy még ennyit se fizetnek az ilyen nyelvekért) szopni a kékerest mindenféle ostoba nyelvekkel :)

2013. jún. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%

"Én nem foglalkozok ilyen sz*rokkal..."

A kis 13 évesek miért szólnak bele a nagyok dolgába?

2013. jún. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Aki tanult Haskell, Scala, Clojure nyelveket, az valószínűleg ismeri a Javát, a C++-t és még jó néhány más nyelvet, mert tisztában van azzal, hogy a nagyokat is ismernie kell.
2013. jún. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
0%

"A kis 13 évesek miért szólnak bele a nagyok dolgába?"


Kik azok a "nagyok"? :D Pl. te, mert vagy max. 20 éves? :D Apád lehetnék, öcsi :)

2013. jún. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:
Kérem mellőzük a veszekedést, jó ? :)
2013. jún. 6. 21:10
 36/42 anonim ***** válasza:
0%

"Kik azok a "nagyok"? :D Pl. te, mert vagy max. 20 éves? :D Apád lehetnék, öcsi :)"

Nézd, te kis takony. Mindenki tudja, hogy nem vagy több 13 évesnél és amit összesen dolgoztál az annyi, hogy felporszívóztál kétszer a szobádban, mikor anyád megkért.

3 kilók, meg progamozói állás, persze...

A másik meg, minél idősebbnek próbálod beállítani magad annál cikibb a helyzet, mert a fiatalságot kinövi az ember, az idiótaságot meg már nem...

2013. jún. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
0%

"A másik meg, minél idősebbnek próbálod beállítani magad annál cikibb a helyzet"


Te kezdted az egészet, kisfiam, akkor most ki is a ciki? :) De úgy látom, túlbecsültem azt a 20 évet, talán esetleg 16..

2013. jún. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
0%

Én nem kezdtem semmit.

Te írtál be egy akkora égbekiáltó baromságot, hogy sírva röhög rajta az ember. Tudom, hogy te azt hitted, hogy attól majd f*szagyerek leszel, de sajnos nem jött be.

2013. jún. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
0%
Hitetlen 66.. :D Ez a név, bazze.. :D És egy ilyen sátánkodó kis taknyos 16 éves b*zigyerek osztja itt az észt :D Röhej.. :D
2013. jún. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
0%

Lol. :D

Látom még egyszerű szavakat sem tudsz értelmezni, mint akarsz akkor a programozással? :D :D

2013. jún. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!