Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Szoftverfejlesztő szakon mely...

Szoftverfejlesztő szakon mely programozási nyelveket tanulhatom meg?

Figyelt kérdés
C+, PHP elméletileg. De ilyesmi mint a python? Jó lenne tudni, hogy konkrétan mely szakon tanulhatok python-t a fontosabb nyelvekkel együtt.

2013. febr. 4. 14:56
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Hát, ennek kicsit hosszú a története. Lényegében szeretem a programozást, és most jutottam el oda, hogy az egyik játékszerver bizonyos részei java illetve "python"-ban van leprogramozva. Az is elég, ha hasonlít valamely nyelvre, hogy python-t "érthetetlenül", de más nyelvet profin tolva is tudjam az alapokat. "PHP"-zni "php"-ztam csak.


Egyébként nem tudom számít-e, de Emelt Szintű Szoftverfejlesztő Szakra akarok jelentkezni majd. (Mármint hogy emelt)

2013. febr. 4. 19:36
 12/25 anonim ***** válasza:
Hol van ilyen szak?
2013. febr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Számalk OKJ, vagy akár a Minerva.
2013. febr. 4. 20:49
 14/25 anonim ***** válasza:

OKJ-n akarsz informatikusnak tanulni?

Hát hagy gratuláljak! :)

2013. febr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

normális szakképesítés.


Főiskolán egyetemen kívül nincs világ? Elvétve akkor hogyan szerezzek szakmát? :D


Diploma ma nem ér semmit.

2013. febr. 5. 19:59
 16/25 A kérdező kommentje:
Normális nappali rendszerű iskolai OKJ tanfolyam emelt óraszámmal (új törvények miatt)
2013. febr. 5. 19:59
 17/25 anonim ***** válasza:
K.: a diploma valóban nem sokat ér, az infós szakmában meg különösen nem. Viszont ha tudsz tanulni, akkor az ott megszerzett tudást máshol sokkal nehezebben tanulod meg.
2013. febr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Jól mondtad.

A Diploma annyit sem ér mint a papír amire nyomtatták, főleg hogy még a követelmények is nőnek a semmiért.

Idegen nyelv tanulására is szükséged lesz, ha akarsz valamire menne, ugyanis a Parlamentben ülő f@sz miatt Mo.-on nincs már olyan hely ahol el tudnál helyezkedni, ha csak nem emelten húzol bele a tanulásba.

Hát sok sikert!

2013. febr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Hidd el, infós szakmában igenis számít a diploma, főleg első munkahelyen. Nem mindegy, hogy egy BME mérnökinfós diplomával megy-e oda, vagy valami nevenincs OKJ-val.
2013. febr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Angol nyelvvizsgát akarok tenni.


Amúgy szerintem nem az a lényeg mid van, hanem hogy mit tanulsz.

És a 2013-as faszs@gok miatt 3x annyi óra lesz mint tavaly, vagyis lehet hogy a 2 éves OKJ-ból lesz 4 is.

2013. febr. 5. 20:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!