Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Normalizálásnál honnan tudom...

Normalizálásnál honnan tudom megállapítani, hogy hova kell kört (részazonosítót) tennem?

Figyelt kérdés
Azonosító, hozzárendelt és részazonosító.....még az első 2 többé-kevésbé döcög, de a részazonosítóval egyszerűen nem tudok mit kezdeni! Bármilyen segítséget szívesen fogadok, holnap lesz zh belőle és sajnos a csoporttársaim sem tudnak többet.
2011. márc. 31. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mi sem értjük, miről beszélsz. A normalizálásnak több jelentése is van (úgy tűnik, mert amiről te beszélsz azt én nem értem, pedig úgy tudtam, tudok normalizálni), meséld már el miről beszélsz!
2011. márc. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Adatbáziskezelésnél van egy ilyen, hogy normalizálás (modellezés). Van egy táblázat, abban adatok összefüggéseket kell keresni köztük. Valami alapján csillagot, nyilakat és tömött karikát.....na és ezt a tömött karikát nem vágom, hogy hova kell. De mindegy, fórumon is totál nagy a káosz, már itt sem várok csodákat.
2011. márc. 31. 22:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor sajnálom, de nem tudok segíteni, erről még nem is hallottam. De itt tényleg nem sok esélyed van, hogy valami speciálisabb témakörben segítséget kapj :S
2011. márc. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik csak az én idióta fősulimon szokás ezt a baromságot etetni a diákokkal. Én csináljam meg azt amit gépeknek terveztek, röhejes....

Azért köszönöm!

2011. márc. 31. 22:48
 5/5 anonim ***** válasza:
pszf? google ott talált részazonsító szót. Ahogy látom ez csak egy sima összetett kulcs eleme, csak ti (tanárotok) átnevezte:) "összetett kulcs"-ra keress rá neten
2011. ápr. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!