Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Valóban nincs végzettsége sok...

Valóban nincs végzettsége sok programozónak?

Figyelt kérdés
Elvileg nem számít nagyon a diploma, valaki érettségivel főállású programozó, azt hiszem egy saját programot szoktak csatolni jelentkezésnél referenciaként. Nem programozás,de a cégnél ahol dolgozom a rendszergazdának még érettségije sincs csak valami képzése és jól keres.
2023. jún. 12. 01:50
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy 12-es írja, sokaknak nincs és sokaknak van, mindkét kategóriának megvan a maga helye.
2023. jún. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
82%

Nekem csak középiskolai hálózatszerelő a végzettségem, és teljesen így mentek a dolgok, ahogy a 4-es válaszoló írta. 5 éve vagyok a szakmában, 20 évesen kezdtem dolgozni, C és C++, embedded és desktop vonalon fejlesztek jelenleg. Első munkahelyemet valóban a szerencsének köszönhetem, kemény nettó 200ezerért 2017-ben egy helyi 10 fős cégben. Megse fordult a fejemben az egyetem, akkoriban nagy szükségem volt a pénzre. Ezis bevétel volt a kiadás helyett.


"Az alja helyekre gond nélkül felvesznek, ahol a 300-at is szájhúzva adják meg, annak is a felét zsebbe. Tapasztalatnak jó, 2 évet lehúzol, utána már szóbaállnak veled a normális helyeken is. 4 év után meg már a fejvadászok keresnek."

2023. jún. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
23%
Ha egy embernek nincs szakirányú végzettsége, akkor az nem programozó. Aki nem szakember, az a szakmában sem dolgozhat sem 4 sem 10 sem akárhány éve.
2023. jún. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
0%
12# ezért nem ér semmit a magyar it
2023. jún. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
88%
#13 osszekevered az orvost a programozoval.
2023. jún. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
82%

Na, delphi papa is befutott...


Az egyik szerint semmit nem tanítanak az egyetemen, a másik meg úgy tesz, mintha mi programozni nem a netről tanultunk volna az egyetemi tárgyaikhoz (más kérdés, hogy kódolni a legkevesebb és az emberek többsége nem nyomja le a torkán az elméletet autodidakta módon általában)


Amíg az ilyen sarkosan gondolkodó nyomorultak el tudnak helyezkedni a szakmában, addig nem kell neked sem aggódnod, kérdező.

2023. jún. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
12%

15

Minek diploma ahhoz hogy műteni tudjál?

Ha van késed kis gyakorlás után simán felvágsz bárkit. 🙃

2023. jún. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
7%

"#13 osszekevered az orvost a programozoval."


Te kevered össze a szakembereket a kontárokkal.

Csak a gond van veletek, egy kalap sz.rt sem értek. Ez a valóság, öreg.

2023. jún. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
7%
Kivánom az ilyen, magukat programozónak képzelőknek, hogy dolgozzanak meg egy jóféle, úgy hatvan-hetven millába kerülő járgányért és amikor az valahol megadja magát, akkor egy olyan, hozzájuk hasonló, kretén kamugézához vigyék javítani, aki nem autószerelő, csak annak hiszi/hazudja magát, ahogy ők hiszik/hazudják magukról, hogy programozók.
2023. jún. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
80%
Feszultnek tunsz, nyugodj meg papa.
2023. jún. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!