Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » IT-sok akik sokat kereső és...

IT-sok akik sokat kereső és keresett pozícióban dolgoztok itthon, miért nem költöztetek még el vagy tervezitek-e a költözést? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Karrierem elején vagyok még junior szintű sw developer és imádok bp-n lakni meg magyarországot is nagyon szeretem, viszont a külföldi fizetések nagyon durván csábítóak... Tudom, hogy itthonról is dolgozhatnék remote, de ahhoz kell egy szint, még külföldön átlagosként is nevetségesen jót kapnék. Viszont sokat utaztam már és nem sok ország szimpatikus, pláne nem sok város. Egyedül amerikába mennék szívesen, de hát oda biztosan nem fogok kiköltözni:D

Szóval kíváncsi lennék, hogy titeket mi tart itthon vagy terveztek-e majd kimenni előbb-utóbb.



2022. dec. 9. 13:41
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Egyelőre jól élek itthon is, az inflációt követi a fizetésem. Ha beszélnék németül, talán kimennék a németekhez vagy Ausztriába. De csak angolul tudok, olyan messze pedig nem akarok menni, egyelőre. Persze jöhet olyan helyzet, amikor muszáj lesz mozdulni.
2022. dec. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!