Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hétfőn feljelentett valaki és...

Hétfőn feljelentett valaki és kint voltak a rendőrbácsik megnézték a gépet és találtam pár dolgot aminek nem volt meg az eredeti lemeze,10dvd-t vittek el meg a gép de eredeti telepitőm volt azt leis irták és fiatalkoru voltam ekkor. Pénzbirság?

Figyelt kérdés
Azt mondták pénzbirság,meg ejnye-bejnye más akkor nem lehet ugye?
2009. nov. 5. 19:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hát elég fura. Valami torrent oldalt működtettél vagy mi?


Egyébként van ilyen is:


"A Bíróság a rendszerinformatikusi végzettséggel rendelkező vádlottat 5 rendbeli – ebből 4 rendbeli üzletszerűen - szerzői vagy szerzői joghoz kapcsolódó jogok megsértésének büntettében és 33 rendbeli szerzői, vagy szerzői joghoz kapcsolódó jogok megsértésének vétségében találta bűnösnek és ezért 2 évi börtönbüntetésre ítélte. A szabadságvesztés végrehajtását a Bíróság 5 év próbaidőre felfüggesztette. A Bíróság ugyanakkor közel 600.000,- forint összegű végrehajtandó vagyonelkobzásra ítélte a vádlottat."


bsa.hu-te nézegesd infókért. Nem árt felkészülni.

2009. nov. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
FAIL :D
2009. nov. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mit csináltál?! Torrent szervereid voltak? Vagy informatikát tanulsz és a fél iskolával együtt hackerkedtetek? Gáz. Ha nem mutattak házkutatási papírt, akkor még inkább, anélkül nem is kell beengedni őket, hátha nem is valódi rendőrök. Pénzbírság biztos.
2009. nov. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a szöveg: A gép nem az enyém, más családtag is rendszeresen hozzáfér, noha illegális anyagok voltak rajta azokat nem én tettem fel, családtag ellen pedig nem vagyok köteles vallomást tenni. Bizonyítságot, hogy ki a bűnös. Mivel a gép nem azonosít személyeket, itt bukták is a dolgot. - persze te meg a gépet, bár azt amúgy se szokták visszaadni túl sűrgősen.
2009. nov. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!