Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme harcolni azért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme harcolni azért a lányért, aki feljelentett zaklatásért?

Figyelt kérdés
Úgy értem, van bármi értelme harcolni érte? Nem hiszem, hogy ez százszázalékosan az ő döntése volt, szerintem a szülei beszélték rá. Mit gondoltok, küzdjek még érte, ezek után?
2010. nov. 18. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi esetre sem. Tudd, hogy hol a határ.
2010. nov. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy éreztem, hogy Ő lesz nekem az "Igazi", legalábbis Ő tényleg különleges volt. De feljelentés, meg ilyesmi? Ezt már nem veszi be a gyomrom.
2010. nov. 18. 13:28
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem ok nélkül történt a feljelentés, nyilván túl messzire mentél. Lépj tovább, hagyd, hogy élje az életét és éld te is a tiédet.
2010. nov. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
attól függ, mivel is zaklattad? Mert ha csak levéllel, és ezért feljelent, akkor egy frigid apácajelölt!
2010. nov. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Akármi is volt, ha már feljelentésig fajult a történet, akkor hagyd a lányt. Egyrészt ne adj okot újabb feljelentésre, másrészt meg ez úgyis le van már írva. Semmiképpen sem ő az igazi Neked, az biztos.

És azért azon gondolkodj el, hogy mit tettél, hogy feljelentett, lehet, hogy túlléptél pár határt!

2010. nov. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem, ez így nem igaz... Másfél éve ismertük egymást, még nagyon be is jöttem neki, odavolt értem... Akkor viszont más lánnyal voltam elfoglalva... Később elkezdtem küzdeni Érte (akkor már más sráccal volt elfoglalva), később pedig... Nem tudom, mi történt, hogy történhetett... Egyszerűen nem értem meg. De igazából főként neten kerestem (az utóbbi pár hónapban), néha-néha összefutottunk, ennyi. Nem értem, egyszerűen, ennyi idő után hogy tehette - már nem is hajtottam rá úgy igazán, akkora hévvel, mint mondjuk tavasszal.
2010. nov. 18. 13:35
 7/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom! De ha ő képes volt feljelenteni,még ha volt szülői ráhatás is...akkor ő nem gondolja azt h te lennél neki az igazi.

Próbálj meg túllépni ezen,ne adj okot arra h nagyobb bajod legyen belőle.

2010. nov. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
persze, hátha lecsuknak
2010. nov. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Biztosan tettél olyan dolgot ami miatt ennyire haragszik rád,ha ő nem akart volna nem jelent fel.Mondj le róla és találj mást magadnak de,azt a másikat jobban becsüld meg...Ok okozat!
2010. nov. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!