Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hétfőn feljelentett valaki és...

Hétfőn feljelentett valaki és kint voltak a rendőrbácsik megnézték a gépet és találtam pár dolgot aminek nem volt meg az eredeti lemeze,10dvd-t vittek el meg a gép de eredeti telepitőm volt azt leis irták és fiatalkoru voltam ekkor. Pénzbirság?

Figyelt kérdés
Azt mondták pénzbirság,meg ejnye-bejnye más akkor nem lehet ugye?
2009. nov. 5. 19:22
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
ja és ami nem volt eredeti torrentel lett leszedve
2009. nov. 5. 19:22
 2/14 anonim ***** válasza:

Hát, ha ők azt mondták.

Meg attól is függ, hogy mennyire vagy kiskorú...

2009. nov. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nem töltöttem be a 18-t mikor ez történt ezért voltam akkor fiatalkoru azt mondták
2009. nov. 5. 19:26
 4/14 anonim ***** válasza:

"és fiatalkoru voltam ekkor." És hétfő óta már felnőtt lettél?


Honnan tudod, hogy hétfőn jelentettek fel?

A rendőröknek volt házkutatási engedélyük?

BSA-tól volt valaki velük?

Hatósági tanu volt jelen?


(Egyébként úgy rémlik, hogy 2-8 évig terjedő börtönt is adhatnak.)

2009. nov. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
hétfőn voltam 18 és kedden jöttek és azt mondták ezeket 1 nap alatt nem tudtam beszerezni ezért még fiatalkoru voltam mikor ez történt csak 2 rendőr volt nem szoftveresek házkutatásira én nem emlékszem
2009. nov. 5. 19:33
 6/14 anonim ***** válasza:
Gondolom akkor épphogy alatta vagy a 18-nak, tehát korlátozottan cselekvőképes vagy. Ha mondjuk 13 lennél, akkor más lenne a helyzet. De abban ne reménykedj, hogy azért mert 17 vagy, azért nem büntetnek meg. Ugyanis 14 éves kortól büntethető vagy.
2009. nov. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
másik osztálytársamat is vitték és ő megkérdezett 1 jogászt és szerinte nem fognak ilyennel most szarozni, kapitányságon meg azt mondták nekem lehet még biróság se lesz belőle
2009. nov. 5. 19:34
 8/14 A kérdező kommentje:
a pláne meg az hogy ennyi erőből a komplett iskolánkat bevihetnék a tanárokkal együtt :D
2009. nov. 5. 19:36
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát reméljük, hogy nem lesz semmi. Azért ez nagy szemétség lenne. :S
2009. nov. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
azt mondták 1-2hónap mulva kapom a gépet vissza de a winyót nem
2009. nov. 5. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!