Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ati Radeon Catalyst Control...

Ati Radeon Catalyst Control Center ™?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nem rég lett újra telepítve a gépem és rá raktuk ezt a programot,ami eddig nem volt rajta. Azóta a játékok valamiért nem mennek feljebb 60fps-nél. Eleinte nem tudtam,hogy mi ez,de utánna olvastam és sok fórumon azt írták,hogy a program miatt van.Ha valaki ért hozzá akkor le tudná ide írni,hogy lehet-e rajta állítani,hogy ne blockolja le 60fps-nél,vagy,hogy letörölhetem-e. Igen-igen tudom,hogy ez egy videókártya driver,de eddig nem volt a gépemen,mert ha jól tudom az alaplapra integrált vidikarim van. :) Na szóval,ha valaki tud nekem segíteni az írjon ide,vagy egy emailt :)


Email: kynofficial@freemail.hu


Előre is köszönöm .


2012. nov. 3. 19:01
 1/1 Komplikato ***** válasza:

Csak nem a 3D beállítások V-Sync nevű opciójának bekapcsolása okozza? Mert ha 60Hz a képfrissítés, akkor annyi lesz a max. FPS, ha 75, akkor meg annyi.

És van értelme, mert ha nem esik egybe a képfrissítés a képkockák számával, akkor szét darabolódik a kép, akkor meg azért van sírás.

2012. nov. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!