Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csináljak szerintetek? 64...

Mit csináljak szerintetek? 64 bites Win8, Dell Inspiron 1521, ATI Radeon x1270. és mindig ezt írja ki belépéskor:

Figyelt kérdés
[link]

2012. szept. 14. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel hivatalosan Xp és Vista támogatás van a laptophoz én a helyedben elfelejteném a win8-at ezen a gépen, válassz a hardverhez megfelelő oprendszert.
2012. szept. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hányas verziójú ATI driver van fent? Lehet, hogy a dotnet Frameworkkel lesz a gond, töltsd le a Microsoft oldaláról a régebbi verziókat, nekem anno azzal volt a gond, ugyanis a Catalyst Control Center arra épül rá. Mivel az nincs meg, így ezzel a hibaüzenettel kilép.


x1270-es kártyához régebbi driver kell valószínűleg, telepítés kicsit problémás lehet, Vista kompatibilis módban telepítsd a drivert. Én is telepítettem egy régebbi gépre, X1650-es kártya van benne, Vista kompatibilis drivert telepítettem ilyen módon, és hibátlanul működik. Igaz, én 32 bites rendszerre telepítettem, de működhet.

2012. szept. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!