Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A játékokat gyorsítja ha át...

A játékokat gyorsítja ha át állítom az ATI Catalyst Control Centert?

Figyelt kérdés
A játékok eléggé ratyin futnak, aztán gondolkoztam hogy ha a Videókártya driverét (Ati catalyst control center) megbütykölöm jobb lesz. A kártyám ATI Radeon 9550 ehez való driver is van fennt, win7 32 bit ultimate. Szerintetek hogy és egyálotalán van-e értelme át állítgatnom?mi kazok amikkel segíteném az FPS számomat?

#ATI #Radeon #ati catalyst control center
2012. júl. 23. 23:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudsz olyan mértékű gyorsulást elérni, hogy az érezhető legyen.
2012. júl. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Viszont ha állítom lassulást sem?
2012. júl. 24. 00:04
 3/10 anonim ***** válasza:
De, azt nagyon könnyen.
2012. júl. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Akkor már jól is teszem ha Alapértelmezett-re rakom mivel enyhén belenyúltam még anno :D

Kösz a választ.

2012. júl. 24. 00:37
 5/10 anonim ***** válasza:

A CCC helyett, javaslom próbáld ki az ATI Tray Tools-t. Azon igenis van lehetőség apróbb tuningolásra, ami adott esetben lényegesen javít a játékok futásán.

Mondok egy személyes példát: A CCC-vel, minimum grafikán éppen hogy eldöcögött a Race 07 játék. Átváltottam ATT-ra, és kb 1 hét finomítgatás után, ma már közepes textúrával játszom ezt a game-et.

ma már nem is emlékszem arra hogy valaha volt Catalyst-em.

Azért mielőtt belevágsz alaposan tájékozódj a neten.

Hidd el megéri.

Letöltheted innen: [link]

2012. júl. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez se mindegy, hány bites kártyád van. A 9550-ből 2 fajta van: 64 és 128 bites. Én szerintem 64eset hiába húznád.

Nekem annon 128-as volt, ugyanezzel az OS-szal, hiába húztam, sokat nem éreztem belőle. Lehet a procim volt gyenge.

2012. júl. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jó az én procimról ne is beszéljünk (AMD Semprom...) És az a ATI Tray Tools az én videókártyámhoz (ATI radeon 9550) megfelelő driver? Mert lehet akkor megejtek egy cserét.
2012. júl. 24. 11:08
 8/10 A kérdező kommentje:
És a cserébe beletartozik hogy Letörlöm a CCC-t? :D
2012. júl. 24. 20:58
 9/10 anonim ***** válasza:

Az ATI Tray tools nem driver, hanem egy segédprogram, ami mellett úgy tudom kell a CCC.

Egyébként meg jelentős javulást lehet elérni a Control Panelben is, tuning nélkül, ezt tapasztalatból mondom

2012. júl. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Akkor feltehetem a CCC mellé?

Semmit nem fog zavarni?

2012. júl. 26. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!