Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet kiszürni a fb...

Hogy lehet kiszürni a fb csalókat?

Figyelt kérdés
2015. dec. 8. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Azok mik?
2015. dec. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Olyanok akik állfacebookal rendelkeznek.
2015. dec. 8. 10:33
 3/6 anonim válasza:

Alltalaban kep nélkül,vagy pl nagyon tuti képből ami kiszurheto hogy nem valos sajat kep.

Kitalált erthetelen nev mondjuk " csak egy csaj"vagy "csábító"stb ezeket Sosem jelölöm vissza!

2015. dec. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem sincsen profilképem, se borítóképem.


Lekopogom, de engem nem találnak meg az ilyenek, ha meg véletlenül kapok egy üzenetet, ami általában az egyéb részlegben landol, akkor azokat egyből törlöm. Ezek is általában angol nyelvű szirsz×rok, egyből levágós, hogy légy van a puncsos tálban.


Mondjuk én nem nagyon Facebookozom, nem vagyok tagja 800 csoportnak, nem lájkoltam 200 oldalt, nincsen 600 ismerősöm, stb. Pusztán kapcsolattartás miatt vagyok fent, de alapvetően nem érdekel maga az oldal, hogy most elmélyüljek benne.


Szóval szerintem úgy lehet kiszűrni őket, hogy nem lájkol az ember minden szemetet, nem csatlakozik mindenhová, nem tart 800 ""ismerőst"", stb.

2015. dec. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én se nagyon sőt inkább ritkán fb mert amúgy is minek? Csak a contact miatt vagyok fent, de sz..ok az egészre.
2015. dec. 8. 11:21
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
mondjuk nem kommunikálsz olyannal akit nem ismersz.. ez a legegyszerűbb mód
2015. dec. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!