Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyha otthon akarom kiszűrni...

Hogyha otthon akarom kiszűrni a fülem mivel lehet érzésteleníteni?

Figyelt kérdés
2015. dec. 1. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
fél óráig tarts ott jégkockát. nekem ugy lefagyasztotta hogy nem éreztem semmit :) bár én a köldökömet szúrtam. de egyszerübb ha elmész és kilöveted...
2015. dec. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát legszívesebben én is elmennék kilővetni csak nincs rá pénzem.
2015. dec. 2. 07:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem érzéstelenítettem. Egyszerű, gyors, határozott mozdulattal átszúrtam és kész. Simán kibírható volt.
2015. dec. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 timeamagdolna válasza:
Én is saját magamnak lyukasztottam ki a fülemet, és sajnos mindegyik lyuk (5) nem egy vonalban lévő "alagút", ezért amikor beteszem a fülbevalómat, mindig felsértem a bőrt. Vagy a vége ki sem talál a lyukon...
2015. dec. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mandy1408 válasza:

Én két normál sört ittam érzéstelenítés gyanánt és utána szúrtam át a szám. De ezt annyira nem javaslom, bár a fül az gondolom más (már ha a cimpát akarod és nem a porcot, ez utóbbit bízd inkább szakemberre!) valószínű nekem is a szerencsén múlott, hogy nem lett bajom belőle, és a hozzáértőbb szem megmondja, hogy ferde egy picit.

Az érzéstelenítés mellett a fertőtlenítésről se feledkezz meg!

És még valami, bár ez lehet csak nekem problémás pont, de olyannal próbáld átszúrni, amit bent is tudsz hagyni, mert a frissen átszúrt lukat nagyon NAGYON keserves még egy valamivel megpiszkálni.

2015. dec. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!