Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek most melyik?

Szerintetek most melyik?

Figyelt kérdés
Rendeltem az aliexpressről egy cipőt próbaként,hogy megnézzem milyen a minősége.És amikor ki kellett választani a cipő színét volt egy csomó kép különböző színű cipőkkel,na de én a kép alapján kiválasztottam egy piros cipellőt de arra az volt ráírva,hogy "khaki" színű..és utána teljesen összezavarodtam,mert megnéztem a többi színt is és mindegyik össze volt keverve.Akkor most piros lesz-e vagy sem?Ha egyáltalán megérkezik...:DDD

2015. okt. 9. 00:59
 1/5 anonim válasza:
Szia. Linkeldbe az oldalt. Így nem tudunk segíteni. :/
2015. okt. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]

Ha rámész egy képre akkor teljesen mást ír mint amilyen szín látszik:s

2015. okt. 9. 17:46
 3/5 anonim válasza:
Arra figyelj ha rendelsz, hogy megrendelés mellé lehet egy kis üzenetet írni. Oda irt be legközelebb, hogy mekkora méretett szeretnél. És hogy milyen színűt. Az a biztos. Pici kínai se beszél angolul. Ö is fordító alkalmazást, vagy hasonlót használ. ha jó képet választottál ki akkor nem lesz gond. Én Többször rendeltem már onnan. Eddig mind meg is érkezett. Valami jó minőségű volt, valami nem. Ha bármi segítség kell. Írj nyugodtan. :)
2015. okt. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!Ment a zöld mancs😘
2015. okt. 9. 23:55
 5/5 anonim válasza:
Az a legbiztosabb, ha legközelebb rendelés előtt megkérdezed az eladót, hogy mi ezzel a helyzet és tök egyértelműen megfogalmazva leírod neki, hogy melyik színt szeretnéd. Megkérheted arra is, hogy mielőtt postázná fotózza le neked a terméket és akkor tuti biztos lehetsz abban, hogy nem lesz tévedés a színnel.
2015. okt. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!