Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Router miatt lassú az internet?!

Hunorr kérdése:

Router miatt lassú az internet?!

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az lenne a panaszom hogy amikor a router hozzá van kötve a modemhez akkor egyszerűen alig akarnak betölteni a weboldalak (letöltési sebességgel nincs gond) 1 hete vettem új routert, eleinte semmi baj nem volt vele, olyan volt mint a villám, de most megint nagyon lassúak az oldalak, telefonon is, kapcsolódok a wi-fihez és felül a kis wifi ikonnál ott van egy kis felkiáltójel, aztán eltűnik, csatlakozik a wi-fihez de írja a telefon hogy ez a hálózat nem érthető el. telefonom LG G3. Nem értem ezt...előre is köszi a választ.

2015. júl. 25. 20:15
 1/8 P.O.C. ***** válasza:

Router pontos típus?

Mikor lassú, akkor a router LAN portjaira kötve is lassú vagy csak Wi-Fi -n keresztül?

2015. júl. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
újraindítás megvolt? kikapcs-vársz egy percet-bekapcs.
2015. júl. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1. TP LINK TL-WR841N. 1 hete lett véve ipon.hu-ról. A régi router is ugyanezt csinálta...ez meg akkor 1 hetet bírt ki csak? Én a modemre gyanakszom az már 6 éves.
2015. júl. 25. 20:38
 4/8 A kérdező kommentje:
2. A régi routert elégszer indítottam újra, akkor se volt jó. Ez meg még 1 hetes sincs...
2015. júl. 25. 20:39
 5/8 A kérdező kommentje:
1. Wi-Fi-re kb rá sem csatlakozik. Gépen pedig több 10 mp mire betölt egy weboldalt..van amikor be sem tölti kiírja hogy weblap nem érhető el aztán pedig betölti... ugyan ez volt a régi routerrel is.
2015. júl. 25. 20:41
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor a modem.. pingeld meg a routert, ha az jót, akkor a modemmel lesz a gond.
2015. júl. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
pingeljem meg?
2015. júl. 25. 21:12
 8/8 anonim ***** válasza:

igen. elindítod a parancssort (cmd), majd beírod ezt a parancsot: "ping 192.168.0.1 -t"

idézőjelek nélkül. Pár másodpercig, akár egy percig hagy fusson, és ha a válasz pár ms minden esetben, akkor a router jó, és feltehetően a modemmel van a gond.

2015. júl. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!