Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Minden nap beléptem a freemail...

Minden nap beléptem a freemailomba. Most pedig nem enged belépni és azt írja ki hogy adatbázis hiba! Kérjük próbáld meg kicsit később? Feltörhették? Vagy csak fejlesztik és azért nem enged egy darabig belépni? Még sosem csinált ilyet!

Figyelt kérdés
2015. ápr. 29. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Meglepő, hogy eddig nem találkoztál vele, ez gyakori jelenség náluk. Semmi törés, semmi fejlesztés. Esetleg süti törlés után próbáld meg újra, de sok reményt ne fűzz hozzá. Volt, amikor napokig nem tudtam belépni.
2015. ápr. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Felejtsétek már el a freemailt, citromailt, meg az össes ilyen hulladékot! Gmail, Outlook.
2015. ápr. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy tele van nyomva reklámmal, kiadják mindenféle harmadik félnek az email címeket és még így sem jut pénz arra, hogy fejlesszék az infrastruktúrát, vagy rendbe tegyék az adatbázist. Bár aki használja ezt a szemetet, az valószínűleg még élvezi is, hogy hülyének nézik.
2015. ápr. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!