Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudom a router kezelőfelül...

Nem tudom a router kezelőfelületének a jelszavát mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt egy régi Tp link routerem amit a szolgáltatóm állított volt be majd vettem egy újat Tenda W303R N-es routert-t amit nem tudtam beállítani a kezelőfelületbe betudtam lépni de nem tudtam beállítani a netet mert a szolgáltatómnál a tp linkes volt a listába beállítva,szóval felhívtam bevittem oda beállította és ment ahogy eddig viszont a kezelőfelületnek nincs most felhasználó csak jelszó amit én nem tudok.Meg is kérdeztem a tegnap azt mondta nem adja meg idegenbe(vagy már nem tudom,hogy mondta :D )mert akkor betudok lépni a bankszámlájába meg mit tudom miket mondott fogalmam sincs milyen összefüggés van a bankszámlájával csaknem ugyanazt a jelszót adta a kezelőfelületnek mint a bankszámlájának?-.- Meg vagyok tiltva attól,hogy a saját routerembe belelépjek?Azt mondtam volt,hogy azért kellene mert megakarom változtatni a nevet mert alapból a Tenda.... van beállítva meg a jelszót sem ártana megváltoztatni.Azt mondta ha valami kell hívjál fel és megcsinálom.Igazság szerint azért kellene belépjek mert akarok csinálni port-ot,hogy ne hamachi-t meg tunngle-t kelljen használni összekötéshez meg amúgy is akkor mindenkinek fent kell legyen stb...Szóval mit gondoltok mit mondjak,mondjam meg akkor adjon egy akármilyen más jelszót aminek nincs köze a személyes dolgaihoz(mert szerintem a 192.168.0.1-es oldalról semmi bankszámlájához vagy személyes adatához nem férek hozzá.

2013. szept. 23. 15:09
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Régebb amíg nem volt router 2 db ip volt és úgy volt megosztva a 2 gépen de elég hülyén volt megoldva a kábelezés valahogy.Itt is van szerintem nekem a 10.168.21.13-as ip-re lesz szükségem ugye?


[link]

2013. szept. 25. 15:03
 22/23 A kérdező kommentje:
???
2013. szept. 26. 19:52
 23/23 A kérdező kommentje:
Bes*arok reseteltem és próbáltam beállítani megkaptam a szerződés papírját is az ip-vel milliószor millió helyre próbáltam de nem ment a net megint el kellett vigyem és hiába mondtam a k**va szolgáltatómnak nem adta meg a kódot már ideges is volt,hogy mit kell állítgatni miért nem volt jó úgy ahogy volt.Esküszöm ha rajtam múlna úgy kiköttetném ezt a netet.Azt mondta ha valami baj van vagy elállítasz valamit akkor megint az ő baja.Mondtam nem állítok de akkor se adta meg.Nincs valami feltörőprogram amivel feltudnám törni a kódját a webes kezelőfelületnek?Mert ettől a köcsö*től soha nem fogom megtudni a kódot
2013. szept. 27. 13:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!