Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudom a router kezelőfelül...

Nem tudom a router kezelőfelületének a jelszavát mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt egy régi Tp link routerem amit a szolgáltatóm állított volt be majd vettem egy újat Tenda W303R N-es routert-t amit nem tudtam beállítani a kezelőfelületbe betudtam lépni de nem tudtam beállítani a netet mert a szolgáltatómnál a tp linkes volt a listába beállítva,szóval felhívtam bevittem oda beállította és ment ahogy eddig viszont a kezelőfelületnek nincs most felhasználó csak jelszó amit én nem tudok.Meg is kérdeztem a tegnap azt mondta nem adja meg idegenbe(vagy már nem tudom,hogy mondta :D )mert akkor betudok lépni a bankszámlájába meg mit tudom miket mondott fogalmam sincs milyen összefüggés van a bankszámlájával csaknem ugyanazt a jelszót adta a kezelőfelületnek mint a bankszámlájának?-.- Meg vagyok tiltva attól,hogy a saját routerembe belelépjek?Azt mondtam volt,hogy azért kellene mert megakarom változtatni a nevet mert alapból a Tenda.... van beállítva meg a jelszót sem ártana megváltoztatni.Azt mondta ha valami kell hívjál fel és megcsinálom.Igazság szerint azért kellene belépjek mert akarok csinálni port-ot,hogy ne hamachi-t meg tunngle-t kelljen használni összekötéshez meg amúgy is akkor mindenkinek fent kell legyen stb...Szóval mit gondoltok mit mondjak,mondjam meg akkor adjon egy akármilyen más jelszót aminek nincs köze a személyes dolgaihoz(mert szerintem a 192.168.0.1-es oldalról semmi bankszámlájához vagy személyes adatához nem férek hozzá.

2013. szept. 23. 15:09
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Amúgy itt egy kép ez fogad:( :


[link]

2013. szept. 23. 15:12
 2/23 A kérdező kommentje:
Ja mielőtt valaki kérdezné láttam zárójelbe az Initial password:NULL az sem jó! meg admin sem semmi nem jó ő adott meg egy jelszót!
2013. szept. 23. 15:16
 3/23 anonim ***** válasza:
Hard reset a routeren, és visszaáll a gyári jelszó.
2013. szept. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Oké de az ip cím beállítások stb megmarad nem kell a netet újra beállítani?
2013. szept. 23. 15:32
 5/23 anonim ***** válasza:

De.

A reset a gyári alapértelmezettre állítja vissza a routert.

2013. szept. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Mindent újra be kell állítanod, de legalább tudod használni. :)

Ha a beállítások megmaradnának, akkor semmi értelme nem lenne a jelszónak.

2013. szept. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Oké de én a számítógépről a kapcsoltoknál és a részleteknél megtalálok minden adatot ip-t meg ezeket,hogy betudjam állítani úgy,hogy menjen mint eddig?Az igaz a különbség már annyi,hogy a tp linkes ki van iktatva ez meg most a listába van szóval gondolom megtudom csinálni:) Remélem is mert mi ez már,hogy megveszek valamit pénzért és a funkciójait nem tudom használni -.-
2013. szept. 23. 15:40
 8/23 anonim ***** válasza:
Menj el megint a szolgáltatóhoz, és kérdezd meg, mit állított be. Vagy csinálja meg úgy, hogy veled is közli a jelszót. Már csak azárt is, mert a saját routered.
2013. szept. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Elvileg kapnod kellett egy papírt az internet beállításhoz szükséges adatokkal, de még akár külön beállítási segédletet is (mi kaptunk a digitől).

Na, azt keresd meg!

2013. szept. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy van mert régebb még nem volt router akkor a windowson manuálisan volt beírva az ip most meg automatára van téve,aszem dhcp net van beállítva mert ha rámegyek az ipv4 kapcsolat beállításokra és onnnan a speciálisra azt írja,hogy dhcp kompatibilis
2013. szept. 23. 16:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!