Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek a "nyomdle.hu"...

Roli666 kérdése:

Szerintetek a "nyomdle.hu" valóban igaz hogy olcsón hozzálehet jutni cuccokhoz?

Figyelt kérdés
2012. dec. 11. 19:23
1 2 3 4 5
 41/47 anonim válasza:

Egyáltalán nem átverés.

Ismerősöm megnyerte az Xboxot rá egy hétre már meg is jött.

2013. márc. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim válasza:
Szerintem csaló oldal, ne dőljetek be, ugyanilyen működik külföldön!
2013. máj. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim válasza:
Minden kritikus kommentet tiltanak, próbálják elleplezni a hazugságaikat. Mindenki óvatosan, nehogy megbánja!!
2013. máj. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim válasza:
Tisztelt felhasználó, mielőtt felelőtlenül nyilatkozik, gondoljon bele, hogy az ok nélküli rágalmazásainak következménye lehet. Könnyű ismeretlenül negatív kommentet tenni és vádaskodni, hiszen Önnek nem fűződik érdeke a jó híre megtartásához. Ne feledje, ha tovább lépünk, és jogi úton szeretnénk tisztázni a felvetéseit, a gyakorikérdések.hu oldalnak kötelessége kiadni az Ön adatait és elérhetőségét. Ha nem szimpatikus az oldalunk, kérem ne licitáljon, sőt kerüljön el minket. A rágalmazó véleményeit pedig tartsa meg magának!
2013. máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim válasza:

Tisztelt válaszoló!


Szó sincs rágalmazásról, a válaszban benne volt, hogy "szerintem". A kérdés az volt, hogy szerintetek valóban igaz-e... Erre írtam, hogy szerintem nem igaz, de nem állítottam semmit az oldalról, főleg nem rágalmaztam mivel ez egy vélemény volt. Remélem tisztességes az oldal, nem az volt a cél, hogy rossz színben tüntessem föl,de sajnos sok csaló oldal is van, ezért javasoltam az elővigyázatosságot a kérdezőnek. Egyébként amennyiben ön az oldal készítője megértem a helyzetét és elnézést kérek, amennyiben a javaslatom egyébként indokolatlan volt!

2013. máj. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim válasza:

Köszönöm a korrekt válaszát, én csak egy adminisztrátor vagyok, de biztosíthatom, hogy az oldal nem csalásra épül, hamarosan ez nyílván való lesz mindenki számára. Csak kísérje figyelemmel a működésünket.

Tisztelettel: Nyomdle

2013. máj. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Én nyertem annak idején tőlük egy Samsung Full HD okos TV-t, egy iPhone 5-öt és egy Xboxot is. Teljesen korrekt oldal volt, semmi negatívat nem tapasztaltam.
2016. okt. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!