Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek a "nyomdle.hu"...

Roli666 kérdése:

Szerintetek a "nyomdle.hu" valóban igaz hogy olcsón hozzálehet jutni cuccokhoz?

Figyelt kérdés
2012. dec. 11. 19:23
1 2 3 4 5
 21/47 anonim válasza:

Na, inkább írjon olyan, aki ezzel az oldallal nyert. Mert szerintem egy nagy kamu az egész.

ELeve kint volt 2 video, én ismerősömnek is mutattam a személyeket, akik nyertek és nem voltak elragadtatva a nyereménytől.

Mások meg nyernek egy mozi jegyet és visonganak...

Érdekes dolgok ezek...


Én azon gondolkodom, biztos az olcsóbb cuccokat hagyják elvinni, de most már nem fogjuk megtudni, mivel átalakul az aukció... Így már értelme nem lesz nyomkodni semmit.

Ez van.

2012. dec. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 MaximusG válasza:

Lehet örülni! Elvileg Én nyertem meg a galaxy Fényképezőgépet, tehát az oldal nem kamu! Elvileg!

Az igaz, hogy még nem szállították ki, de a tegnap felhívtak, hogy kedden kiszállítják... Mivel nálunk ma van ajándékozás, ebben már kamuztak! de benézem, ha 36.000-ért megkapom a galaxy fényképezőt. Amúgy egy magyar faszi hívott, és kérdezte, hogy adom e az arcom az oldalhoz,de nem ment el az eszem, hülye nem vagyok,és erre nem is kötelezhetnek. Amúgy meg találsz ha nagyon akarsz a facebookon, és a fényképezőre lehet licitálni, mivel nincs rá szükségem, csak kíváncsi voltam!


Na ki mennyit ad érte?

2012. dec. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 Sracbp válasza:

Persze,én is csak szórakozásból belenyomok 36 ezret, hogy kipróbálhassam, tényleg működik-e az oldal. Persze nem kell a termék, de jó szórakozás belevágni valamibe többször 36 ezret, mert az automatikus - vagy épp aki a nyomdle oldal mögött korlátlan kredittel túllicitál mindenkit- csak néhény esetben hagy nyerni.

Tényleg, baromi jó szórakozás és van, aki beveszi ezt a baromságot.


Persze, persze... Nem kell a termék,de azért én is belevágok 120 ezret, kipróbálom, hátha nyerek 120-ért valamit. Annyiért már talán...

Ha meg kijönnek kamerázni, akkor meg fapofát vágok a nyereményemhez. De azért vágok hozzá fapofát (és nem azért, mert egy fizetett hirdető tag vagyok vagy egy ismerős), mert úgysem kell a termék, csak kipróbáltam, hogy működik-e az oldal és végül is, tényleg nem kell örülni neki, hogy nyertem, mert ez csak egy próba volt... És minek örülnék? A próba vásárlásomnak, amit igazából a bolti ár 25%-ért hazavihetem? Ez próbából is vicc, miért kellene neki örülni.


Na meg az arcomat miért adnám a produkcióhoz? Azért a nyomdle csapatának sincs korlátlan számú ismerőse, aki részt vesz ebben a nagyszerű csalásban - ó, mit gondolok én, mindenki valós személy- aki az orcáját tudja mutatni, mennyire örül. De az ismerős arcok fapofával elmondják, hú, igaz ingyen kredittel nyertem a terméket,de nem örülök.. Miért is örülnék. De ha a Danubiusban nyerek egy Caramel lemezt - ami 2500Ft-, akkor visongunk, hú, igen, én vagyok a király... Nyertem 2500-at. Vagy egy Padödő koncert belépőt. De király vagyok, hogy nyertem szaros 3000Ft-os ajándékot.

Persze, a nyomdle oldalon nyerek 185000Ft-ot és... miért is kellene örülni neki.

Na,most bevágtak egy női tagot, aki most azzztán tényleg nyert, persze egyből, első nap, amikor rátalált az oldalra és szerintem ő tuti adja hozzá a nevét (ő az egyetlen, aki likeolta is az oldalt és nyert is) és nő révén még örülni is fog a nyereménynek. Nyilván való.


Na, és akkor a like.. Van ott egy hölgy, aki likeolgat mindent, mint valami ..., de még egyszer sem láttam a nevét a licitálók között. Miért is licitálna? Csak tetszik neki, hogy minden fél ár alatt van.


Gratulálnak mindenkinek, persze, egyetlen ember sem kedveli a nyomdle oldalat, még csak annyira sem, hogy aláírja, hogy fiúk, tök jó, nem adom hozzá az arcom, de azért köszi ezt a k...va nagy kedvezményt.

Persze, van, aki már 2x nyert, sőt, este 8-kor nyert és másnap már ott is a termék, mert 2013-ban hiper sebességre kapcsolt a posta (vagy UPS).

Ez egyébként az év üzlete, mármint a 2013-as évé. Nyitsz egy webplázát, ahol ha szerda hajnali 4 óráig feladod a rendelést, az szerda reggel 8-du 4 között a címeden van.

Na,ha már ilyen jó a szolgáltatás, akkor erre élelmiszerboltok is kapni fognak.


És igen, van vigaszdíj is. Amikor már a balek belenyom 600 kreditet, amiért már magát a terméket is megvenné,akkor - lehet egy feljelentés hatására- adnak egy vigasz díjat, hadd örüljön a paraszt. Ha már itt 100 ezerért vett kreditet.

Persze, épp nem jó helyen jó időben licitált, ugyanis más 15 kredittel elviszi a terméket és vetélytársa sincs. Bár azon csak 150 ezret nyert, lehet ezért nem érdekel senkit, végül is, 150 ezerért ringbe szállni? Ki az a hülye?


Persze, ha egyetlen valós személy is rá licitált volna a 15 kredites "nyertesre", akkor már 600 kredit sem lett volna elég, mert megy felfelé az ár addig, amíg el nem fogy a valós ember kreditje... Ja bocs, a másik is valós, elfelejtettem.


És végül,de nem utolsó sorban... Az utolsó 1-2 percben azért kell (ha addig egy valós ember sem nyomott bele akár több 10-100 kreditet) a legfelső (azaz a nyerő) licitálónak tartani a kb +20-50 kredit "távolságot", hogy egy valós személy még véletlenül se nyerhesse meg a végét, ugyanis ha egy valós személynek eszébe jut az utolsó 20mp-ben nyomkodni a gombot, mint az állat (azt gondolván, hogy na, ott a Bözsi 20 kredittel, az utolsó 20 másodpercben majd én felülnyomom a Bözsit) akkor se tudja felül nyomni Bözsit, mert ugye Bözsi minden bizonnyal több kredittel rendelkezik (és még véletlenül sem a cég embere) mint a 2. licitáló (aki valós személy), és a 2. licitáló semmi esetben sem előzi meg Bözsit. Hacsak nem épp a 2. licitáló "a cég Bözsi embere", de ez esetben nem az utolsó 20mp-ben előzi meg az első helyen álló Sanyit, aki valós személy.

Bár Bözsi látja a rendszer mögül, hogy éppen ki van bejelentkezve és ki hány kredittel van játékban, így kiszámíthatóan tudja Bözsi, ha Sanyi -aki valós ember- 60 kreditet vett, akkor elég neki az utolsó 20mp-ben lenyomni Sanyit.

És itt jöhet a rendszer hiba, de erről már nem beszélek. És a vigasz díjak is.


Azért az is biztos,hogy néha hagyni kell nyerni az embereket, több okból is. 1 - ha nem hagynák, akkor egyértelműen bebizonyítható a csalás.

2 - A sok balekot így lehet bevonzani az üzletbe.


Mint a 10 forintért vagy bármelyik másik is....


Sok sikert mindenkinek!

2012. dec. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim válasza:

Na Te aztán ezt jól összeraktad!

Egyszóval a te elméleted szerint mindenki aki licitál az oldalon és netán nyer, az csaló a hölgy kivételével aki a facebbokon van, mert erre gondolsz ugye?


Akkor ezek szerint én is csaló vagyok,vagy a nyomdle.hu ismerőse szerintgd??

Képzeld te taj paraszt, már 2. szor nyertem az oldalon, és rendben meg is jött a termék! És azelőtt sosem hallottam az odlarol és nem ismerek senkit tehát nem vagyok csaló!


Én merem vállalni a nyílvánosságot ha a rról van szó, te mered? Mert vér lázító, hogy jössz itt egy összeesküvés elmélettel, és le csalózol mindenkit.

Lehet hogy túl sok akciófilmet nézel rejszolás közben, itt ne ossza olyan az eszet, és csalózzon le (mert ennek könnyen jogi következménye lehet) aki a farkát mutogatja az interneten!

[link]

2012. dec. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 nikike89 válasza:

Sziasztok, én egy mosógépet nyertem! Kihozták, felcipelték és még be is szerelték, bár kicsit vicces volt a srácoknak az akcentusa :) Alig tudtak Magyarul :)De azt kaptam amit vásároltam, számlával garanciával. Igaz a párom is meglepődött, hogy egy ilyen oldalon vásárolok, de én úgy ültem le a gép elé, hogy ezt megnyerem.

Az oldalt csak ajánlani tudom, lehet hogy egyeseknek nem tiszta, hogy ahol nyeretes van, ott vannak vesztesek is.

Jah és nem vagyok csaló!

2012. dec. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 Sracbp válasza:

Persze, persze...

Volt olyan, 2 egymás utáni ember is, aki 600 kreditet nyomott bele.

Ki az a hülye, aki 600 kreditet vesz, most őszintén?

Egy ilyen csaló oldalon.

Az akcentusa nem magyar? Tényleg nem, a videon sem...


Milyen nyilvánosságot vállalsz, gyökér? Hol van rólad egy kép vagy egy video? Lehet itt pofázni, attól függetlenül egy k..szott nagy kamu az oldal.


A vannak nyertesek és vesztesek dumát pedig hagyjuk, mert a 10 forintért oldalon is lehet nyerni, igaz a 99% veszít, mert robotok túllicitálnak mindenkit (de ugye nincsenek robotok). Persze, nincsenek robotok.

A nyomdle oldalon sincs egy végtelen kredittel rendelkező admin, aki nyomkodja.


Különben pedig az is érdekes, hogy aki itt "állítólag" nyert, annyira védi az oldalt, mintha valami rokon vagy üzleti partner lenne...

Még leparasztoz másokat, stb...

Már ne is haragudj, de pl én nyertem a 10 forintért oldalon is, ettől függetlenül egy nagy átverés, csalás az egész, mégsem parasztoztam senkit, aki azt állítja, átverés. Attól, hogy átverés, csalás, még kell lennie nyertesnek is. És többet nyertem, mint beletettem, ettől függetlenül egy átverés, így fel is került az átverések.hu oldalra.

2012. dec. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 Sracbp válasza:

Jaja, én is úgy ülök le, hogy megnyerem...

Veszek 1000 kreditet 90 ezerért, ezzel megnyerek egy 380 ezres laptopot, ami 130-ról indul. 1000 kredittel 25000Ft-ot csökken az ára, így 105 ezerért elhozom a laptopot, amivel 200 ezret biztosan kaszálok. Röhej, hogy ezt bárki is elhiszi. Ennyi erővel minden termékre rámehet egy ember és visz mindent. Hisz, ha én már 200 ezret profitáltam, akkor bárkit lenyomok. Ugyanis nem fog velem harcba szállni senki sem.

Elméletileg. Mert ha van 1000 kreditem, tuti lesz másnak is 1000, sőt, még több kreditje. Vicc ez az egész.


Ja, és még valami! Ismerem egy külföldi oldalt, ahol hasonló módon lehet nyerni termékeket, minden nap 3-at, azzal a különbséggel, hogy ott nem robotok licitálnak felül, hanem normál, valódi emberek vannak a gépek mögött. Persze a cég is tudja finanszírozni a napi 3 nyereményt, mert nem kis (és csaló) cég.

Természetesen ott is azok nyerik meg (van, aki napi 2 terméket a 3-ból!), akik tele vannak lóvéval, mivel előtte már nyertek. Tehát, ilyen szabályok szerint itt is szinte 2-3 embernek kellene végig vinnie mindent. És ebből simán meg lehetne élni, ugyanis napi csak 50 ezret sem keresel sehol.


Ekkora viccet még nem hallottam.

2012. dec. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 Sracbp válasza:

A farkamat nem én, hanem te mutogatod.

Én is védeném a rokonaim vállalkozását, nincs ezzel semmi probléma. Védd csak.

Érdekes, hogy egyből megjelentek a nyertesek...


Minden bizonnyal a nyertesek a nyereményük után egyből a nyomdle szóra kezdtek el keresni és itt kommentelgetnek ahelyett, hogy a nyomdle facebook profilján megköszönnék a nyereményt.

Ez minden bizonnyal nagyobb nyilvánosság és ez hitelesebbé teszi a céget, mint a saját oldalukon nyilvánított köszönet. :)


Srácok, csajok, igazatok van! Én is itt köszönném meg a cégnek, hogy megkaptam, kihozták, be is kötötték, fel is telepítették, extra szolgáltatások ingyen. Hol máshol kellene megköszönni.. :) :) :)


Majd ha én is nyertem, én is ide jövök egyből dicsekedni. :) Hová máshova mennék.. :)


Boldog Új Évet Mindenkinek!


Remélem ilyen vicces khhm, azaz akarom mondani sikerekben gazdag új évetek lesz, mint amilyen a 2012-es volt! :)

2012. dec. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim válasza:

Figyelj, én nem vitatkozom veled, csak az esett rosszul, hogy itt szerinted mindenki csaló, ha be írsz egy normális posztot, és nem általánosítasz, nagyon szívesen küldtem volna neked képeket, vagy megadom a számom, nem azért hogy az oldalt reklámozzam, pusztán segítőkészségből, mert ha egyszer nem csalók (legalább is engem nem csaptak be) akkor nem mondhatom azt hogy azok.


Szoljon hozzá egy olyan ember aki valóban úgy érzi, hogy átverték. A parasztot vissza szívom, csak indulatból mondtam, mert úgy éreztem engem is csalónak neveztél, de szerintem ezt tetted az előző hölgyel is :) De még lehet hogy a facebook megosztások is csalások nem?

Mondja ezt egy olyan ember, aki azt állítja néhány nap, vagy óra alatt milliókat lehet keresni egy üzlettel :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerd..


Na ezért nem posztolgatok, mert nem vagyok az olyan emberekre kíváncsi mint Te, mert ah elmondom a véleményem biztosan csalok...


Na mindegy, megyek bulizni.


Mindenkinek Boldog 2013-mat!


Neked is...

2012. dec. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 Sracbp válasza:

Bármikor meg tudom mutatni az átutalásokat, erről ennyit!

És nem 500Ft-ról van szó.

Amit leírtam az úgy van és úgy is marad.

Kérdeztek, én leírtam, hogyan mennek a dolgok.

Az más, hogy ma már nem működik, de nekem egyetlen embert sem kellett becsapnom ahhoz, hogy keressek vele pénzt.


Érdeked, hogy olyan emberek nem likeolják a nyomdle oldalát (ja, bocsánat, egyetlen hölgy kivételével), akik nyertek az oldalon...

De nyilván ez is véletlen.

Majd én is veszek 100 ezerért kreditet, hátha nyerek vele 10 ezer ft-ot. Ezzel csak az a baj, hogy 100 ezerért tudok jobb befektetést, amivel nem 20Ft-ot keresek, ahogyan a dublival sem.


Szóval neked is és mindenkinek BUÉK, nekem már az lesz! :)


Az ilyen csaló oldalakat pedig messziről kerülöm!

2013. jan. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!