Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek a "nyomdle.hu"...

Roli666 kérdése:

Szerintetek a "nyomdle.hu" valóban igaz hogy olcsón hozzálehet jutni cuccokhoz?

Figyelt kérdés
2012. dec. 11. 19:23
1 2 3 4 5
 1/47 anonim válasza:

Én regisztráltam az oldalra, és licitáltam (vagy ahhogy Ök mondják)

Alapvetően úgy működik, hogy csak akkor vásárolhatsz, ha regisztrálsz és licitálsz a termékre, és minden licit a termék árát lefelé viszi, ettől lesz olcsó a termék ára.

Én mikor regisztráltam 5 ajándék kreditet kaptam, és amikor licitálok, mindig le von 1 kreditet a pontjaimból, és ezzel 50ft-al csökken a termék ára. Ha elfogyott a kreditem, lehet fojtatni a licitet, úgy hogy valamiféle részvételi díjat kell venni, amihez újra krediteket kapsz.


Én egy levono laptopra hajtok, és nekem nem tűnik kamunak az oldal, mert folyamatosan kint a nyertes neve, nem 1-2 ezer ft-ért adják oda a terméket, és állítólag valamiféle szponzorok finanszírozzák ezt a játékot.

De minden esetre, ha sikerül itt vásárolnom, jelentkezek.

2012. dec. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim válasza:

Szia!


Az ilyen oldalak nagy része kamu.

Ki a szponzor? Persze, jó lenne, ha szponzor lenne mögötte, de mit szponzorálna a szponzor? Eleve -50%-os árról indul a cucc...

Érdekes.

Attól, hogy nevek vannak, még simán lehet kamu, gondolj csak bele, én is ki tudnám tenni az oldalamra, hogy Nagy József Budapest. Sőt, egy videot is, népszerűsíteni az oldalt.

Nem tudom. Én pár ilyen oldalon már licitáltam, azaz hasonlón, mind átverés volt. Ettől függetlenül néha hagynak nyerni, az tény, de ha rákeresek bármelyik hasonló oldalra, mindenhol ezt írják.

Én nem hiszem, hogy bármilyen valós ember meg fogja nyerni ma a notit.

Mindenesetre sok sikert kívánok!

Vettél kreditet? Vagy az ajándékkal nyomod?

Kíváncsi lennék, mert engem is érdekel a dolog!

De félek, hogy tényleg ez is egy "pénzlenyúlda" :)

2012. dec. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim válasza:

Szia, én felhívtam azt a szlovák számot, ami kint van az oldalon, és a skype-on is elérhetőek, elvileg ez egy szlovák cég, és kértem hogy modják el, hogyan működik ez az egész, mert engem is nagyon érdekel a notebook, és még több minden. Egy magyarul beszélő ember volt a vonal végén, és lényegében meg kérdeztem, hogy mi ebben a biznisz, mert nem hiszem hogy laptopokat osztogatnak fél áron, sőt lehet hogy 1 negyed árra is lecsúszaht az ár. Lényegében elmondta, hogy magyarországi szponzor cégek állnak az oldal mögött akik nagy látogatottságot akarnak az oldalra és reklámozni szeretnék magukat az aukció végén. A szponzorokat nem nevezte meg, de azt mondta, hogy vannak benne kis cégektől az egésszen ismert nagy cégekig nevek, a szponzor hálózatuk még csak most épül, és amint meg lesz az oldalnak a kellő látogatotsága, megjelennek ezek a cégek is.

Kértem, hogy adjon elérhetőséget legalább egy nyerteshez, erre azt mondta, semmi akadálya, felhívja a nyertest, és megkérdezi, hogy hozzájárul e hogy ki adja nekem a telefonszámát.


kb fél óra percmulva hívott egy magyar szám, és mondta, hogy ő nyere meg az LCD tv, de nem 2 napra kapta meg, hanem 1 nappal később mert futárral kérte.


Úgyhogy ennyit tudtam meg, szerintem nem kamu...


Esetleg tehetsz egy próbát te is, és majd jelezd te mire jártál


Mert én lehet ma veszek kreditet

2012. dec. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim válasza:

Ez szép és jó, amit írsz, de számomra kicsit fura a sztori.

Tegnap pár perc alatt lezárult az aukció...

Szóval még nincs nagy látogatottság. Nem tudom.

Legalább egy 9 ezres kreditet kell venni és azzal már lehet nyerni.. elvileg.

De nem tudom, tényleg nem tudom.

8 után számolj be léci, mi történt!! Én itt leszek! :)

2012. dec. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim válasza:

Na, mi újság? Én próbáltam licitálni... De valahogy éreztem, hogy a pécsi személy fogja megnyerni...

Kíváncsi lennék... :)

2012. dec. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim válasza:

Szia, én még nem töltöttem fel, szerintem még nincs sok felhasználó, és nem megy le eléggé az ár.

Megmondom őszintén nagyon jók az árak, de nekem nincs 157.000Ft om egy laptopra, lehet hogy a pécsinek van, lehet hogy csalás, a 10 forintos oldalra is reggeltem, na az biztos hogy kamu. Minden esetre nekem szimpatikus, én a mini 2 őre megyek rá, akkor szerintem kerülj el :) Mert ha nem kamu én viszem szerintem meg van rá az esélyem, mert még nincsenek sokan, megpróbálkozom egy nagyobb reg díjal, szerintem annyit úgy is megy le az ára, ha pedig kamu az előbb utóbb úgy is kiderül.

Azért én figyelem a facebook ot is, most már jó lenne ha ott is előkerülne valaki nyertes ként!


Majd meglátjuk...

2012. dec. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim válasza:

:) Szólj, kis haszon ellenében kifizetem én neked a 157 ezret.... :)

Eladjuk jó pénzért a notit. Hát, nem tudom...

Én bevállaltam volna ezt a cuccot, de szerintem nem tudom.... bizonytalan vagyok én ebben, hogy valós emberek nyerik meg.

2012. dec. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim válasza:

:) Miért nem próbáltad meg?


Na mindegy, a mini2 nél kiderül, majd ha vége jelzek!

annyit elárulok beugrok 9.000-el, mert amúgy is ezt akartam magamnak karácsonyra.


Ha nem nyerek elfelejtem ezt az oldalt...

2012. dec. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim válasza:

Szia,

Remélem napközben nem nyomogatod bele a liciteket.

Látom, ma van a TE NAPOD: :)

Kíváncsi leszek, sikerül-e.

Sok sikert Neked!

Én nem szólok bele.. de nézőként beszállok. :)

2012. dec. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim válasza:

Köszönöm, kicsit izgalmas, már reggeltem a paypalra. még gondolkodom mennyivel töltsek, remélem lé megy 1 tizest, mert akkor baromi jól járnék.


Majd figyelj, János névvel vagyok, debrecenből...

2012. dec. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!