Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek a "nyomdle.hu"...

Roli666 kérdése:

Szerintetek a "nyomdle.hu" valóban igaz hogy olcsón hozzálehet jutni cuccokhoz?

Figyelt kérdés
2012. dec. 11. 19:23
1 2 3 4 5
 31/47 Sracbp válasza:

Ja, visszatérve, milliókat 1 hét alatt lehetett keresni a megfelelő szinten. Azaz 1 millió felett. Ez napi 6 óra "munkát" jelentett. Felsőbb szinten pár óra alatt. Nincs ebben semmi különös, csupán az, hogy túl szép volt, hogy igaz legyen. És igaz volt, mert mindent kifizettek az utolsó fillérig (euro fillér...:) ), de le is állították ezt a fajta pörgést, mert a cég rendesen ráfizetett.

Kb 1 jó hónapig működött így és nem hiszem, hogy nagyon rosszul jártak azok az emberek, akik kerestek pár millát a hónap alatt. Az más kérdés, hogy voltak vesztesek is, de nem átverés volt. Aki a szabályok szerint csinálta, mindenki keresett.

De erről azért nem szívesen beszélek, mert már nem működik, a múltról pedig nem szeretek beszélni, mivel elmúlt és a jövőbe nézek. A Jövőben pedig igaz csak fele ilyen jó bevételi forrásom van, de szuper az is, ennek csak örülni kell.

A múlttal viszont nem foglalkozom. Szép idők voltak, de szokták mondani, egyszer minden elmúlik. Ez túl gyorsan múlt el, de nagyon megérte.


BÚÉK MINDENKINEK!

2013. jan. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim válasza:

Üdv Mindenkinek,


Január 11.-én, tegnap "nyertem" egy Ipad4-et. Szeretném leszögezni, hogy azért jöttem az oldalra, hogy mindenki megtudhassa, lehet e bízni a nyomdle.hu-ban vagy sem. A google kereső az elsők között jeleníti meg a gyakorikerdesek.hu-t a nyomdle.hu-ra keresve. Úgy gondolom kap a téma elég nyílvánosságot. Itt le fogok írni mindent a kiszállításról és a termékről is. Egyébként az Ipad4 az oldalon még látható. A lényeg:

Tegnap este kaptam egy automatának tűnő emailt, hogy fizessem be a termék lenyomott árát. Ezt akkor azonnal teljesítettem. Azóta nem kerestek, ami furcsa is meg nem is. Ma (12.-én) este hatkor írtam nekik emailt és azt kértem tudassák velem a kiszállítás részleteit. Először is elfogadható, hogy még nem írtak, hiszen hétvége van, másrészt nekem egy kicsit fura, mert pár héttel ezelőtt hétvégén este is kaptam válaszokat a leveleimre és telefonon is felhívtak akkor este kilenc után, hogy megkérdezzék minden rendben van e.

Egyenlőre nyugodt vagyok és nincs okom azt feltételezni, hogy át akarnak verni. Amint kommunikálnak velem és folytatják a párbeszédet megírom ide. Akár pozitív, akár negatív a tapasztalatom.

2013. jan. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim válasza:

Üdv,


Ma kaptam egy udvarias SMS-t, hogy egy kollégájuk hamarosan felveszi velem a kapcsolatot.

2013. jan. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim válasza:
Délután kaptam egy pozitív hangvételű emailt (nem automatikus levél), hogy gratuláljanak és tudassák velem, hogy szerdán várható a termék kiküldése.
2013. jan. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 Sracbp válasza:

Ami még fura az az, hogy le van fotózva a tag a nyereményével, hogy boldog, majd RÁ 1 HÉTRE ALÁ ÍR A NYOMDLE, hogy jövő héten SZÁLLÍTJUK a CUCCOT.. :) Nem kicsit vicces...

De vannak még érdekes dolgok.


Akkor az állítólagos szponzorokról csak annyit, HOGY LÁTTAM SZÁMLÁT, AMIN UTÓLAG VETTÉK MEG A CUCCOT!!!! A nagy szponzor.... a Nyomdle csapata megvette a megnyert cuccot utólag! :)

Ennyit a szponzorokról, de folytathatnám még a sort, hülye nem vagyok.


Én nem állítottam, hogy mindenki csaló, mert nyilván valakinek nyernie is kell, mivel reklám nélkül nincs bevétel.


De ez akkor is egy átverés...


Ha nekik megéri, akkor megnyerheti az illető, majd KÉSŐBB MEGVESZIK ŐK IS a terméket, amit ugye a szponzor AD és nem kellene megvenni... No, de kérem szépen.... Ki hitte volna... :) Azt is, hogy a TERMÉK ELŐRE NINCS MEG... Mert miért is lenne meg??? Ugyan minek??? :) :)


Ettől függetlenül mindig is azt mondtam, hogy lesznek nyertesek, mert néha kell nyertest is ünnepelni.



Ja, nekem van 3000Ft-ért bent kreditem!! Nem kell valakinek? 1000-ért átadom az irodát!!! Névre szólóan átírod, én átadom. Talán 33 kredit van még.. de lehet csak 30.. Nem tudom, nem is érdekel, mivel átverés az egész, én nem fogom elhasználni, de 1000-ért bárkinek odaadom!

2013. jan. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 Sracbp válasza:

Oh, látom, más is rájött, hogy nagy átverés a dolog.. Hogy 500 kreditet belenyomott és felül licitálják... Mi érdekes...

A vigaszdíj is úgy látom, úgy működik, mint ahogyan írtam a legelején.. :)

Tiszta nevetséges az egész... :)

2013. jan. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim válasza:

Sziasztok, én a Nyomdle.hu Adminisztrátora vagyok, látom itt aktívan zajlik az élet, és elég komoly látogatottsága van ennek az oldalnak, mivel a google.hu -ban rögtön az első helyen szerepelnek a hozzászólások.


Először is, szeretném megköszönni minden kedves nyertesünknek a pozitív hozzászólásokat, és megértünk minden negatív hozzászólást, tévhitet, mivel a magyar piacot ismerve sok hasonló negatív perspektívával rendelkező oldalaknak köszönhetően, nem könnyű a bizalmat és a hitelességet felépíteni.

2013. jan. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim válasza:

Kedves SracBP,


Látjuk, Ön itt a legaktívabb felhasználó, aki teljes mértékben 100%-ig meg van győződve róla, hogy az oldal csalás elvén működik. Átfésültem a regisztrációs adatbázist és valóban létezik egy felhasználó 33 kredit egyenleggel, de mivel az személyiség jogokat sértene, ezért nem fedhetjük fel az Ön valós személyi azonosságát.


Válaszolnék néhány feltevésére:


- Minden termék amit eddig a felhasználó kifizettek, és az átvétel szándékát visszaigazolták, kiszállításra és átadásra került, kerül a jövőben is.


- A rendszerben csak is ellenőrzőt hiteles felhasználók vehetnek részt, mint amilyen Ön is, a fars, duplikált, vagy hiányos adatokkal regisztrált felhasználókat azonnal töröljük.


- A teljes Licit történet rögzítésre kerül század másodperces időciklusokban, tehát a licit folyamat visszakövethető, termék és felhasználói szinten.


- Sajnos a nyerteseink többsége nem vállalja a nyilvánosságot, és nyilvánosan nem köszöni meg.

ennek több oka is lehet:


A legfőbb ok, hogy tartanak az ellenfelektől, hogy felhívják, vagy valamilyen formában kapcsolatba lépnek velük, és zaklató, irritáló megjegyzéseket tesznek.

Ez a visszahúzódás oka 80%-ban.

Az egyik nyertesünknél én is kint voltam Vidéken, ahol egy idősebb úri ember lánya licitált. Amikor megkérdeztem, hogy miért nem vállal egy fotót, vagy facebokk likot eléggé meglepő, és egyben megdöbbentő választ kaptam "a múlt hónapban betörtek a szomszédba, és kipakolták a konyhát" de tudnék még hasonló példákat kommentelni.

Azt elárulhatom, hogy minden nyertes, vagy így, vagy úgy megköszöni. A bácsitól bármennyire tiltakoztunk kaptunk útravaló elemózsiát és egy kosár jókívánságot.


- Beszélhetünk a vesztesekről is, 90%-ban korrekt emberek, elismerik, és tanulnak a veszteségből, vagy így, vagy úgy.

Sokan akik nagyobb összeget vesztenek, nem játszanak többet, és küldünk a veszteség arányaihoz mérten egy ajándék csomagot. Mások újra próbálkoznak, és az ajándék csomag helyett Kredit feltöltést kérnek, de számtalan tapasztalatot tudnék még átadni.


- Valóban vannak nyertesek, és ahogyan az előző felhasználón is megfogalmazta: vesztesek, ez egy ilyen játék, aki nem olvassa el az ASZF-et, figyelmetlenül, vagy koncepció nélkül száll be egy aukcióba, és tölti fel részvételi díjat, hibát követ el.


- A számlák valóban utólag kerülnek kiállítva, egyrészt marketing célból, pont azért, hogy még inkább növeljük a hitelességünket. Másrészt a garancia idő miatt.


- A rendszer, és az üzleti tematika sokkal több annál mint amit jelen pillanatban láttatni engedünk.

Nem árulhatok el részleteket, mert üzleti titoknak minősül, egyenlőre csak annyit, hogy óriási beruházások, és marketing céllal fejlesztet rendszerek épülnek az oldal köré.


- Fel vagyunk készülve a hasonló negatív megnyilvánulásokra.

Nagyon sajnáljuk, hogy pénzt vesztet az oldalunkon, de ez nem jogosítja fel arra, hogy a nyilvánosság előtt több alkalommal is csalónak nevezze az oldalt és felhasználóit.


Nagyon szívesen válaszolok a kérdéseire, ha az emberi nyelven, a jó ízlés határain belül történik.


Viszont ha továbbra sem hagy fel a lejárató, rágalmazó hadjáratával, meg tesszük a megfelelő jogi lépéseket, hogy tisztázzuk a felvetéseit.


Üdvözlettel: Nyomdle.hu


-

2013. jan. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim válasza:

Ipad4 nyertes folyt.


Tehát én nyertem az Ipad 4-et Jan.11.-én és folytatom a tapasztalataim leirását a nyomdle.hu-val kapcsolatban.

Ma felhívott egy kollégájuk és megbeszélte velem az ipad szállításának továbbra is változatlan, szerdai időpontját. Eddig tiszta minden. Egyébként beleegyeztem, hogy lefotózzanak a termékkel, mert én nyugodt szívvel támogatom a korrekt cégeket.

2013. jan. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim válasza:

MEGKAPTAM AZ IPAD 4-ET!


Az APPLE tényleg tud termékeket tervezni! Gyönyörűűűűű! Egyszerűen kiugrom a bőrömből annyira örülök!!! A következőképp értékelem a nyomdle.hu-t az alábbi szempontok alapján:

(1-5 csillag, azaz *:elfogadhatatlan és *****: kiváló)



Telefonos segítségnyújtás és hangvétel: *****

Udvariasság/hatékonyság e-mailek során: *****

Kézbesítés az ígért időben: *****

Termék állapota átvételkor: *****

2013. jan. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!