Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tesz vesz tanács?

Tesz vesz tanács?

Figyelt kérdés

Hogyan tudok módosítani az adatlapon, ha már elindult az aukció?

Menet közben a csomagból amit hirdetek elkelt néhány darab ruha, és azt szeretném kiírni, hogy már nincsenek meg. Lehet ilyent csinálni?


2012. júl. 2. 10:42
 1/3 anonim válasza:

Ha még nincs rajta licit, akkor 2 dolgot tehetsz.

Gyorsan leállítod az egészet és átírod, de ez újabb pénz.

Vagy módosítasz az aukción, azt is lehet, képeken is lehet változtatni, át is írhatod az egész szöveget, árat is át lehet írni olcsóbbra, de a lejértatot nem hosszabbíthatod meg.

Ha van már rajta licit akkor bukta! Igyekezz!!!!

2012. júl. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha már van rajta licit nem lehet módosítani semmin,ha még nem akkor bármin lehet változtatni.
2012. júl. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nem tudom igazán, mert én nem vagyok olyan sűrű látogatója az oldalnak, árulni meg nem árulok semmit.

Szerintem ahol lehet kérdezni a termékkel kapcsolatban, oda tudod kiírni mondjuk a lényeget csupa nagybetűvel, valami figyelemfelkeltő szöveggel.

Aztán ha bárki érdeklődik felőle, annak külön felhívni a figyelmét, hogy olvasta e.

2012. júl. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!