Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ti is utáljátok a fészbukot?

Ti is utáljátok a fészbukot?

Figyelt kérdés

Utálok levelezni a frászbukon és bármit is csinálni,mert akinek írok,az vagy soha,vagy egy év múlva reagál arra,amit írtam.Pedig szerintem ez alatt az idő alatt már százszor is járhatott fönt.Ti is utáljátok ezt?Nektek is elegetek van emiatt az egész életetekből?

Ja és vannak fent valami aranyhalaim,szerintem azok is már rég megdöglöttek,de azt sem tudom,hogy hogy kell őket lehúzni a wc-n:(



2012. máj. 26. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Uncsi a szombati napod?
2012. máj. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem utálom.


Egyszerűen nem használom.


Ha valakitől akarok valamit, akkor megkeresem személyesen, felhívom telefonon, vagy írok neki egy e-mailt.

Első két esetben azonnal választ kapok.

Harmadik esetben néha várni kell egy-két napot.


Az a gond, hogy a fa.szbökön nem az ismerőseitek vannak bejelölve, hanem nagyjából mindenki, aki mellett 30 méteres körzetben elmentetek, vagy megdu..izé..megböknétek, akkor is, ha 350 km-re lakik, és esélyetek sincs, hogy valaha találkoztok.


A barátokat mindig el lehet érni, és mindig reagálnak.

Üdv a való világban!

2012. máj. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi az a fészbuk?
2012. máj. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2 50 ismerősöm van összesen.Talán már 51.Azt a pár ember is csak suli miatt jelöltem be.
2012. máj. 26. 20:37
 5/6 A kérdező kommentje:
Már nem is tudom,hány ismerősömnek írtam levelet,de nem írtak vissza még mindig:(Miért?:(
2012. máj. 27. 14:01
 6/6 A kérdező kommentje:
Halihó.
2012. máj. 29. 22:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!