Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az ncore. Cc fizetős? (többi...

Az ncore. Cc fizetős? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ez az eredeti ncore.cc oldal, mielőtt még valaki azt hinné, hogy ez a facebook-os kamu nyílt regisztráció....Igényelni lehetett ncore meghívót. Most küldtek emailt, hogy kaptam meghívót, de a regisztrálás után, annyit kell még tennem, hogy regisztráljak a talalka.hu-n és ezzel aktiválom a fiókom, amit persze 1600Ft körüli összegért tehetek meg! Ez lehetséges?
2012. ápr. 27. 06:34
1 2 3 4 5 6
 31/58 A kérdező kommentje:
Az úgy kicsit necces, mert ez a szám emelt díjas és ha véletlen később küldöd, mint ahogy ők lezárják a regisztrálást, akkor a pénz még lefog menni...jól gondold meg mit csinálsz szerintem :)
2012. ápr. 27. 14:24
 32/58 anonim válasza:
öhmmmm öhmmm..... jut eszembe :DDD Beloadra van accom meg csomó bonuszpontom tudok kb 3-5 meghívó küldeni :DDD Érdekel valakit ??
2012. ápr. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 A kérdező kommentje:
Én is próbáltam kódokat :D:D:D:D Beload-om nekem is van, de őszintén még eddig egy filmet töltöttem le vele :D nem nagyon használom :)
2012. ápr. 27. 14:26
 34/58 anonim válasza:
Tudom mit csinálok Volt két accountom is! És!!!!! Ha egyszer be kerülsz nem bírod le tenni ahogy vége van egy filmnek a tv ben 3-6 percre rá már több 100 an seedelik ...
2012. ápr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim válasza:
Hát igen! Én használtam a beloadom de amióta volt, nCorém azóta Egyáltalán nem XD
2012. ápr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 A kérdező kommentje:
Az ncore is csak azért kéne, mert van egy könyv, ami sehol máshol nincs felrakva, csak ott...ezen kívül nem is érdekelne annyira, mert már nem olyan nagy szám ahogy mondják.
2012. ápr. 27. 14:29
 37/58 anonim válasza:
Hát jó de akkor is :D Unoka tesómnak van de akkora buz i h nem engedné meg hogy ketten használjuk....
2012. ápr. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 A kérdező kommentje:
Amúgy Drudolf tudok egy megoldást, hogy betudj lépni ncore-ra :D Ha beírod a felhasználó neved, akkor kattints a jelszó emlékeztetőre és ott add meg az email címed amivel regisztráltál és kapsz egy emailt amin új jelszót adhatsz meg :) Ha összejön akkor elvileg mindkét felhasználódat aktiválni tudod :) Ha sikerül, jussak eszedbe ha majd meghívót küldhetsz ncore-ról :D:D:D
2012. ápr. 27. 14:34
 39/58 anonim válasza:
A helyzet az hogy! A Skittles nevűt egy gta sa-mp szerveri ismerösöm adta ottani 1miliárd $ ért... de át cseszett és meg váltroztattaa a jelszót... a Face Bookon írtam egy csávóra és képrdztem meg tőle h nincs e egy ncoréja.. egyből vissza se írt csak meg adta a jelszót meg a felhasználót... aztán én egy szintén gta sa-mp szerveren 5 miliárdért el adtam de csak úgy h ő is használja meg énis... amőgy meg 3 an használtuk azt ... de persze h megváltoztatta az emailt meg a jelszót.... ha le tudnám kérni le kréném és HIDD EL MEG OSZTANÁM VELED!!!!
2012. ápr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim válasza:
úr isten sikerült az új jelszó....!!!!! KÖSZÖNÖM!!!! VEGYÉL FEL MSNRE zsozsoka007@hotmail.com 20 percen belűl fent leszek és meg adom neked is a jelszüt meg a felhasználót!!!!!!
2012. ápr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!