Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az ncore. Cc fizetős? (többi...

Az ncore. Cc fizetős? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ez az eredeti ncore.cc oldal, mielőtt még valaki azt hinné, hogy ez a facebook-os kamu nyílt regisztráció....Igényelni lehetett ncore meghívót. Most küldtek emailt, hogy kaptam meghívót, de a regisztrálás után, annyit kell még tennem, hogy regisztráljak a talalka.hu-n és ezzel aktiválom a fiókom, amit persze 1600Ft körüli összegért tehetek meg! Ez lehetséges?
2012. ápr. 27. 06:34
1 2 3 4 5 6
 11/58 A kérdező kommentje:
Még nem válaszolt senki, de amint megtörténik, közzéteszem!
2012. ápr. 27. 10:07
 12/58 anonim ***** válasza:

"Az nCore-n nincs és soha nem is lesz elérhető a pénzért való regisztráció, non-profit oldal, ahol nem a kizsákmányolás a cél!"


Megnézted, amit belinkeltem? Az ncore.cc nem a rendes ncore oldal weblapja? Nekem viszont nagyon úgy néz ki, hogy most bizony pénzért akarnak regisztrációt. szépen összeszövetkeztek ezzel a b*** talalka.hu-val, gondolom kaptak érte szép kis summát, hogy cserébe így trükközzenek!

2012. ápr. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 A kérdező kommentje:
Néztem persze...nekem is ez van...ez az eredeti ncore, szóval kis kibúvóval akarnak gondolom pénzt keresni, miközben mindenhol azt hajtogatják, hogy ingyenes.
2012. ápr. 27. 10:21
 14/58 anonim ***** válasza:
Ja, nem neked írtam, kérdező, hanem annak, aki azt írta, ez nem kizsákmányolós oldal. Hát akkor miről beszélünk?
2012. ápr. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim válasza:
Hello! Nekem is megjött a meghívó összesen 6 email címre. :D És énis nagyon fel vagyok háborodva, hogy fizetős! Ezzel nincs is olyan nagy baj azért mert 1.én 3ezer forint lesz a kártyámon szóval tudnák regizni erre a találka.hu ra... csak azt meg mondaná valaki, hogy mit jelent az ,hogy április 30.-ig lehet regisztrálni ? 30.-áig lehet fel iratkozni, vagy 30adikáig kell el küldeni az emeldíjjas sms-t? NEM értem lécci valaki mondja meg mert akkor úgy intézkedem, hogy legyen telón pénz!!! PLS VALAKI!!!!
2012. ápr. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:

Igen, addig szerintem be kell írnod az aktiválókódot, ahhoz meg el kell küldened az sms-eket.

Részemről én leszarom, biztos, hogy nem fogok egy ilyen oldalon telefonszámot megadni, ki tudja, le tudnám-e utána mondani, nekem erre való fölös pénzem nincs. Bankszámlával meg pláne nem regelek be, hát hol élnek ezek?

2012. ápr. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 A kérdező kommentje:
Meg ha valami kamus dolog az egész, akkor az adataiddal is visszaélhetnek szerintem...inkább hagyom a francba, de azért kíváncsi vagyok mit fognak válaszolni az email-emre!
2012. ápr. 27. 11:51
 18/58 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 A kérdező kommentje:
Érdekes kis cikk :)
2012. ápr. 27. 11:58
 20/58 A kérdező kommentje:
Most olvastam, hogy voltak egy páran, akik elküldték az smst és kaptak is kódot az aktiváláshoz, de a kód természetesen nem működik...nagy a felháborodás...
2012. ápr. 27. 12:05
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!