Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az ncore. Cc fizetős? (többi...

Az ncore. Cc fizetős? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ez az eredeti ncore.cc oldal, mielőtt még valaki azt hinné, hogy ez a facebook-os kamu nyílt regisztráció....Igényelni lehetett ncore meghívót. Most küldtek emailt, hogy kaptam meghívót, de a regisztrálás után, annyit kell még tennem, hogy regisztráljak a talalka.hu-n és ezzel aktiválom a fiókom, amit persze 1600Ft körüli összegért tehetek meg! Ez lehetséges?
2012. ápr. 27. 06:34
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy a találka.hu kiadná a regisztrálási információit. egyrészt ugye van annak az oldalnak is adatkezelési szabályzata, és abban szinte biztosan benne van, hogy nem adja ki 3. félnek, anélkül meg honnan tudná az ncore.cc, hogy te regisztráltál-e?

Ha valahol máshol már próbáltál meghívót szerezni, ami kamuoldal volt, az elképzelhető, hogy kaptál (még)egy átverős levelet, mintha az ncore küldte volna.

2012. ápr. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim válasza:

Ne dőlj be a csaloknak, nálam is probálkoztak hogy az Ncore.cc megbizásából küldhetnek ki 2000ft-ért.

De amugy a tagok küldhetnek meghívót,de csak egy megszabott ideig.

2012. ápr. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim válasza:
Nem hinném. Ápr. 30-ig lehet igényelni, de arról nincs szó a honlapon sem, hogy még valahova kellene regisztrálni.
2012. ápr. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 A kérdező kommentje:
Igen, 30.káig van igénylés...ott kértem és ez által kaptam ezt a levelet!
2012. ápr. 27. 07:08
 5/58 A kérdező kommentje:
Írtam egy email-t nekik...kíváncsi vagyok mit fognak visszaírni!
2012. ápr. 27. 07:09
 6/58 anonim válasza:

Én is kaptam. Azt írja, h a talalkan kapott kódot be kell írni az ncore-ra és akkor aktiválódik. De mivan ha nem sms-ben regisztrálsz?

Megírnád, h mit írtak vissza? Érdekelne. Köszönöm!

2012. ápr. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:

Nekünk is ez a gondunk, ma jött a mail. Szerintem az a lényeg, hogy összeszövetkeztek a talalka.hu-val és azt hiszik, majd azért veszek ott fizetős accountot, hogy ncore-om legyen. Meg is magyarázzák... Hát akkor b*szzák meg!


Ja, és nem kamu, mert ezen az oldalon írja ki:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. ápr. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:

Figyelem! Az oldal korlátozott ideig, április 30-áig lehetőséget nyújt a regisztrációra, iratkozz fel most, hogy lehetőséged legyen bejutni az ország legnagyobb és legnépszerűbb tartalmi közösségébe!


------

Az nCore-n nincs és soha nem is lesz elérhető a pénzért való regisztráció, non-profit oldal, ahol nem a kizsákmányolás a cél!

2012. ápr. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!