Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az ncore. Cc fizetős? (többi...

Az ncore. Cc fizetős? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ez az eredeti ncore.cc oldal, mielőtt még valaki azt hinné, hogy ez a facebook-os kamu nyílt regisztráció....Igényelni lehetett ncore meghívót. Most küldtek emailt, hogy kaptam meghívót, de a regisztrálás után, annyit kell még tennem, hogy regisztráljak a talalka.hu-n és ezzel aktiválom a fiókom, amit persze 1600Ft körüli összegért tehetek meg! Ez lehetséges?
2012. ápr. 27. 06:34
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim válasza:

[link]


Hee-heee ez a blog meg közben eltűnt!! Hihetetlen. De azt szerintem el kell fogadnunk, hogy ez túl szép lett volna és túl egyszerű. Sebaj!! Most lesz pár ember akiből megszedik magukat és kész. De ezzel most tényleg lejáratta magát az oldal!

2012. ápr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:

*****


Megváltoztattuk az aktiválási lap szövegét. NEM kötelező regisztrálni az emlitett partner-oldalra, csupán lehetőség, egy plusz, hogy egyidejűleg oda is kedvezményesen kap a felhasználó premium accountot.

Sajnáljuk, hogy ilyen rosszul lett ez megfogalmazva és leközölve, nem volt szándékunkban senkit félrevezetni, és elnézést kérünk azoktól, akiket esetleg mégis sikerült.


A kötelező regisztráció csupán azokra vonatkozik a külső oldalon, akik PayPal-lel, illetve bankkártyával szeretnének fizetni, ugyanis ők regisztráció után tudják csak ezt megtenni, és az ottani oldalon kapják meg az nCore-bejutáshoz szükséges kódot.


Amint az uj aktiválás szöveg szerint is kiírtuk, "elég csak" az SMS-t elküldeni az ott emlitett telefonszámra, a szöveggel, ezzel teljes jogú taggá válnak az oldalon, további plusz és/vagy szankció nélkül.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. ápr. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim válasza:
Egy értelmes ember könyörgöm Lécci válaszoljon arra amit most kérdezek!! nah szóval azt szeretném kérdeni, hogy a nagypapámnak van egy harmincas (30-as T-mobile-s ) kártyája és be van rajta kapcsolva az, hogy este 22:00 után és hétvégéken ingyen lehessen beszélni! Na most a lényeg annyi, hogy azt szeretném kérdezni, hogy arról lehet emelt díjas sms-t küldeni ????
2012. ápr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 A kérdező kommentje:
Azt T-percnek hívják...de semmi köze hozzá...magyarul bármilyen telefonról tudsz emelt díjas számra sms-t küldeni, csak legyen rajta annyi pénz! De amúgy van aki érvényes kódot kapot és azóta már töltögetett is lefele...valakinek működik, valakinek nem!
2012. ápr. 27. 13:55
 25/58 anonim válasza:
Őőőőőő ! Nekem elsején fel töltik a kártyám 3 ezer forintal de a bibi ott van h 30adika éjfélig lehet regelni ... de most éjfélig kell be írni a kódot vagy éjfélig fel kell íratkozni ?szerintem az utobbi és eben reménykedem... amúgy meg!! nekem van 2 ncore accom de egyikre se enged e lépni .... Kérlek probáljátok meg az egyik : felhasználó : Drudolf a jelszó rá Rudigeoka2002 a másik meg Felhasznáűló : Skittles jelszó vagy : Nullaforintosebed1 vagy Zsoltikaa123 probáljátok meg akinek jó legyen boldog!!!!
2012. ápr. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
A feliratkozás már megtörtént, szerintem nyilvánvaló, hogy harmincadikáig szól a lehetőség, hogy pénzért beregisztrálj. Szerintem egyék meg, mocskos banda!
2012. ápr. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 A kérdező kommentje:
30.ig kell a kódot beírni, szóval akkor lefogsz csúszni róla, ha nem találsz ki valamit....amúgy egyikkel se lehet belépni, amit megadtál!
2012. ápr. 27. 14:20
 28/58 anonim válasza:
Hát, jó! Minden esetre én meg probálom pont éjfélkor majd mert ugye, éjfélkor lesz vége a freeregnek ( a free ebben az értelembe el veszti értelmét....) szóval lehet h nem pont éjfélkor lesz lezárva kis szerencsével a pénz meg jön pont 00:00-kor vagy előbb (Y) és a reg meg egy-két percel később lesz lezárva...
2012. ápr. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 A kérdező kommentje:
Én is ezen a véleményen vagyok...biztos nem fizetek így nekik...még ha közölték volna, hogy így tudok csak bekerülni, akkor lehet befizettem volna....de mostmár részemről tárgytalan az ncore!
2012. ápr. 27. 14:22
 30/58 anonim válasza:
Am.... Lehet hülyén hangzik de reggel kb fél ht óta próbálok ki találni valamit most végső kétségbe esésemben azt próbálom hátha ki tudok találni egy kódot kb 5000 kódot már be írtam egysem volt jkó...
2012. ápr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!