Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mikor pereg le a facebook...

Mikor pereg le a facebook láz? Vagy ez ennél csak rosszabb lesz?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 23:24
1 2
 11/17 anonim válasza:

Én úgy vettem észre, hogy egyre kevesebben vannak oda érte, legalábbis az ismerőseim közül. Egy időben engem is nagyon lekötött a dolog, aztán már kevésbé. Bár sosem voltam az a típus, aki teleírja az üzenőfalát minden félével.

Szerintem 1-2 év és vége a facebooknak. Főleg, ha egyre több lesz a reklám.

2012. ápr. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Neked szem. szerint van bajod a f.b.kal?

Akkor meg kell undorodnod tőle, és akkor lecseng.

Én már napokig rá sem nézek. Ezért utáltam meg az iwiwet is, mert olyan tolakodó lett mindkettő. Mindenféle baromságot ontanak rám zsinórban, ki kit bökött meg, milyen fürdőszoba illik hozzá...Ki a fenét érdekel ez. Korábban az iwiwen arra kereshettem rá, amit én akartam, mióta bombáztak, hogy nézzem meg, ki mit mondott rólam, le se izélem. De nagyon megkoptak az ismerősök, feltehetően kiléptek ők is. Pedig nem lenne rossz, ha valakit szeretnénk megnézni, de ilyen zagyva, mozgalmas,tolakodó valami már idegesít.

2012. ápr. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

ertelmes ember mar torli magat az ilyen "kozossegi oldalakrol",mert egyreszrol nem kivancsi a kozegre(pozolo rajok es wiwcsikehh meg ciganyhercegnocskehh vagy iqtalan tinilibak fehernemus-pozolos fotoira,a buta korlevelekre,az egyforma,stilustalan ceges marhasagokra)masreszrol nem ad ki magarol informaciot,leven manapsag mar csak az szamit erteknek...

ez van...

2012. ápr. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
56%

Na igen, mindig is tudtam, h a antifacesek felkegyelmuek.

Azert jelzi, h ki mit mondott rolad, mert akkor meg azert nyignal.

De ezt kb 5 perc alatt testre lehet szabni.

A pozolos ciganyokrol meg annyit,h gratulalok az ismeroseidhez.

Erdekes nekem nem pozol meg nem rinyal senki..de ugy latom ehhez esz kell.

2012. ápr. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Bocs, lemaradt, h ha meg nem jelezne, akkor meg azert nyignal...
2012. ápr. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 gepzene ***** válasza:
Falon rendet rakni még ész se kell. Létrehozol egy "nem fészre termel" csoportot, és beledobsz két perc alatt mindenkit, aki nem csurom baromságot oszt. Jobb lenne, ha chéépikeh is átérezné, milyen jó az, ha ő is csoportokkal oszt meg önfotókat meg a saját depressziója ellen hasznos bölcsesség-linkeket, meg még jobb, ha feljebb tolja magában a megosztás-küszöböt, csak ezt mi nem tudjuk helyette megoldani, ezért is automatizáljuk a nem-nézésüket. Egyszer pár perc plusszal napi pár percre csökken a nyers lényeg áttekintése.
2012. ápr. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Remélem jó sokáig megmarad még, mert ebből élek :D
2012. ápr. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!