Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mikor pereg le a facebook...

Mikor pereg le a facebook láz? Vagy ez ennél csak rosszabb lesz?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 23:24
1 2
 1/17 anonim válasza:
66%
Nagyon remélem, hogy nem lesz rosszabb...mert a végén rámegy a párkapcsolatom!
2012. ápr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
64%
Szerintem már kezd lecsegeni! ti nem ezt érzitek?
2012. ápr. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
61%
Le fog csengeni, de jön majd helyette valami más...
2012. ápr. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
83%

Jön majd helyette más, habár szerintem ez később fog lecsillapodni mint más dolgok, mert ez nemzetközi, és most már egész iparág van benne.

Amúgy pont egyik nap gondolkoztam, hogy kb 2 éve van ez a nagy láz miatta. Anno megkérdezte egy ismerősöm hogy "fent vagy facen?" és azt sem tudtam hogy mi az. Aztán ahogy kikoptak az emberek iwiwről (mert azelőtt az volt a sláger, iwiw előtt meg a myvip, legalábbis a gimiben anno) szóval ahogy kifogytak az emberek, beregisztráltam face-re. És megdöbbentem hogy akkorra már mindenki fent volt, és nem is gondoltam hogy ennyire népszerű. De őszintén szólva engem annyira már nem érdekel. Felnézek hogy tudjam kivel mi van, de nem osztok meg semmit, nem rakok fel képeket, nem írom ki hogy mikor voltam wc-n stb. Csak levelezek 1-2 ismerőssel, meg tájékozódom hogy kivel mi van.

2012. ápr. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
86%
Miért kell azért lepontozni, ha leírom a véleményemet?
2012. ápr. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
35%
Állítólag a 12 évesek már leszarják.
2012. ápr. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%

Anno megkérdezte egy ismerősöm hogy "fent vagy facen?" és azt sem tudtam hogy mi az....na nekem pont fordítva volt, hogy a mostani "fészbúkb.zi" ismerőseim anno csak csodálkoztak hogy az meg mi?


De amúgy tényleg kezd lecsengeni, vagy inkább beépül a mindennapokba, és olyan lesz mint bármi más a neten, sztem meg lehet tanulni ésszel is használni.

2012. ápr. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%
Nekem az iwiw is megfelel. Semmi pluszt nem ad a face.
2012. ápr. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%
Ha jön valami lázasabb.
2012. ápr. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Mi a baj vele? Egy eszköz, hogy képben légy, mi történik az ismerőseiddel. Az internetláz, mobiltelefonláz, e-mailláz mikor fog lecsengeni?
2012. ápr. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!