Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik értelmes ok, amiért...

Létezik értelmes ok, amiért valaki nem regisztrál a Facebookra?

Figyelt kérdés
Persze eltekintve attól, ha nem ért hozzá, esetleg a modern eszközökhöz egyáltalán, ilyesmi. Fél? Nem kell semmit megosztania a nevén kívül (bár egyesek ezt sem tartják be), és esetleg egy képet kitehet magáról, de ez sem kötelező. Nem is kell folyamatosan belépve lennie, tehát a "követés" tudtommal így kizárható, ha ez zavarná. Régi ismerősöket így nehéz vagy szinte lehetetlen megtalálni, ha pl. gyakori neve van, vagy egyszerűen nincs róla semmi. Egyszerűen nem értem.

ma 08:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne bármilyen ok ahhoz, hogy ne regisztráljon? Egyszerűen nem akar, és kész.
ma 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A nagybátyjám azt mondta, hogy aki tartja vele a kapcsolatot az eléri telefonon, aki meg nem arról nem kell tudnia. A gyerekei regisztráltak neki Facebook fiókot, de szerintem sosem használta és nem azért, mert ne értene a számítógépekhez, hanem mert nincs rá igénye.
ma 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 Ez a hozzáállás szerintem butaság, mert esetleg olyan akarja elérni, akit ismer, esetleg kedvel(t), de nem tudja a telefonszámát. Én pl. ezért voltam benne sokáig a telefonkönyvben is, pedig letilthattam volna.
ma 09:20
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs, és nem is lesz facebookom, mert semmi elönye nincs.

Akik ismerösök, azokkal tartom a kapcsolatot több formában is, arra meg nincs szükségem, hogy idegenek keressenek meg.

ma 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pl. osztálytalálkozó esetén sem?
ma 09:43
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Kizárólag értelmes ok létezik rá.
ma 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
A Facebook mostanra az internet pöcegödre lett. Nem vagyok álszent, nekem van fiókom de katasztrófa az egész. Tele van álhírekkel, összeesküvés elméletekkel, AI által generált hülyeségekkel, képekkel és olyan emberekkel akik ezeket mind benyalják. Kapcsolattartásra vannak jobb platformok is.
ma 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tudom, ez nem egy fórum, csak kérdező-válaszoló oldal, de nem kell használni a Facebookot, ilyet nem írtam. Az ember regisztrál, és ha utálja, kilép, és kész. Legalább megtalálják, mert gondolom küld egy emailt, ha üzenete jött. Nem hiszem, hogy vadidegenek gyakran írnának, legalábbis nekem nem szoktak.
ma 10:17
 9/9 anonim ***** válasza:

Osztálytalálkozókra sem járok, mert akikkel 10-15-20 éven keresztül nem volt kapcsolatom, ott semmi értelme, hogy elöadják, ök milyen szuper lények - utána meg megint nem lehet róluk hallani a következö találkozóig.

Akikkel meg megértjük egymást, azokkal anélkül is megvan a kapcsolat.

ma 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!