Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vajon megéri regisztrálni...

Vajon megéri regisztrálni Tinderre? Már ha valaki komoly szándékkal szeretne ismerkedni értelmes emberekkel. Tapasztaltatok valamit ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mindig is ódzkodtam az online ismerkedéstől. Viszont eszembe jutott, hátha megérné kipróbálni, ugyanis hallottam már biztató sztorikat is. Nektek mi a véleményetek? Előre is köszi a válaszokat!

2022. febr. 25. 19:13
 1/5 anonim válasza:
Egy próbát megér. Fizetni ne fizess. Nekem eddig nem jött össze semmi.
2022. febr. 25. 20:32
 2/5 anonim válasza:
Nekem tinderről csak alkalmi volt, badoon több matchem is volt, meg komolyabb szándékú emberekkel beszéltem.
2022. febr. 25. 20:43
 3/5 anonim válasza:
Arra számíts, hogy minimum egy órát eltöltesz különböző tesztekkel - és akkor se vége, se hossza. Én feladtam, mert nem vagyok időmilliomos.
2022. febr. 25. 21:08
 4/5 anonim válasza:
A regisztrációk egy része sajnos csali (nem létező netről letöltött kép). Azért teszi fel az üzemeltető, hogy fizess elő
2022. febr. 26. 08:04
 5/5 anonim válasza:

Én a napokban töröltem le a tindert mert elegem lett a folyamatos csalódásból. Komoly kapcsolatot kerestem. Egyébként sokan ott találtak szerelmet attól még h nekem nem jött össze. Lány vagyok.


Volt például egy olyan eset, ahol írásban annyira jól elbeszelgettunk hogy alig vártuk a találkozást, folyamatosan volt téma, amikor pedig vége lett a randinak többet nem beszéltünk. Nem volt vonzalom.


A másik eset, amikor a sráccal szintén elvoltunk online,majd talán 2 nap után találkoztunk is és annyira jól sikerült a randi hogy megbeszéltük hogy másik héten filmezunk. Ő találta ki. Eddig nem beszéltünk egyáltalán facen vagy instan mert említettem neki h nem szeretem ha valaki egyből azt kéri, de ennyi idő után már úgy gondoltam hogy elkerem, hogy ha úgy is minden oké, s csak egyszerűbb lenne ott a beszélgetés. Elkertem, meg kérdezte h h talál meg, erre mikor meg adtam neki a nevem nem egy idő után unmatchelt (kitorolt tinder rol). Azóta se tudom mi volt a baja, mert találkoztunk is már, és még mielőtt Elkertem a facet kérdezte melyik filmet akarom majd megnézni.


Volt még egy srác, akivel eloben szintén jobban ment a csevegés, mint chaten. Viszont eloben se mindig volt téma. vele kB másfél hónapot tartottuk is a kapcsolatot. Ritkán tudtunk találkozni bizonyos okok miatt ezért chatre kényszerültunk sokszor. A fura már ott kezdődött h a második randin már azt mondta h szeret. A folyamatos témánk az az volt hogy hogy vagyok mit csinálok és milyen napom volt. Egyszer volt egy nagyon kemény napom megkerdezte mi tortent, elmeseltem neki mert egész nap sírtam valami miatt s el akartam valakinek mondani legalább erre az volt a válasza :értem és hogy vagy?

Mondani se kell h szakítás lett. a végén nem azt írta hogy próbáljuk helyre hozni, hanem sajnálja h nem akarom többet látni.

Aztán rá olyan 2 napra írt h mikor még a közelben járok tudunk találkozni 1x legalább h beszéljünk? Mondtam hogy nem de szerintem csak azért akart látni mert eszébe jutott hogy nálam hagyott valamit ami elég drága volt s úgy volt együtt próbáljuk ki, mert írta hogy ha nekem nem kell ne dlbjam el adjam vissza.

Nem adtam vissza már csak azért sem.

2022. febr. 26. 09:08

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!