Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telekom 1000/1000 netem...

Telekom 1000/1000 netem van,jó is volt teljesen átjött a sebességmérőn 700-800 mbs töltöttem le,de az utóbbi 2 hónapban mintha teljesen lebutitották volna,aligha 100 kábelesre gondolok most Valami ötlet?

Figyelt kérdés

Nem nagyon értek ezekhez,kérlek ne is szapuljatok emiatt.. de az,hogy 3x küldenek el hívásba,hogy indítsam újra a routert..mi lehet a probléma ?

Köszi



#router #net #Telekom #1000/1000
júl. 19. 01:47
1 2
 11/11 SIDLER22 ***** válasza:

Sima Cat5 a 2000-es évek elején volt divat. Szóval ha te 2005 után vetted nagyjából a kábelt akkor az nagy valószínűséggel Cat5e. Cat6-os kábel meg igazából 1 gigabit feletti sebességhez kellhet. Esetleg. De a legtöbb esetben még ott sem nagyon. Ugyanis a Cat5e 100 méteres hosszal garantálja az 1 gigabitet. Vagyis ha te ennek a hossznak a tizedét használod akkor valószínűleg nem 1 gigabit lesz a maximum hanem valamivel magasabb.


Tehát ha egy 100 méteres Cat5e kábeled lenne, még annak is a garantált sebességének a negyedét használnád ezzel az internettel.

júl. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!