Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha leszeretném mondani a...

Ha leszeretném mondani a Telekom ottoni szolgáltatásaim optikai net telefon akkor csak a modemet kell leadnom igaz?

Figyelt kérdés

hűség idő már le járt régen.


Valami lett az optikával felújítunk csak nagyon lassan haladunk addig nem igazán tudunk idehívni senkit plsu nem lenne fix helye sem plusz én is ingázom melóból melóba ezért csak korlátlan mobilnetem van ígx van a telón is és a gépen is ha úgy van.


A másik kérdés mivel szüneteltetni nem lehet jó ötlet lemondani és majd pár hónap múlva vissza köttetni?


júl. 15. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet szüneteltetni, ha már nincs hűségidő. Így egy minimális havidíja van, de ha szólsz hogy indítsák azonnal lesz ismét.

Járható út az is hogy lemondod, akkor nincs minimális díj se, de ki tudja mikorra kapsz időpontot új bekötésre, illetve vagy újra hűségidőt kötsz, vahy baromi drága lesz a bekötés. Amúgy igen, a modemet és ha van tévés beltéri akkor azokat kell visszaadni minden tartozékukkal amit a dobozban kaptál.

júl. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szüneteltetni, 4 éve 600 valahány forint volt, persze azóta biztos ez is drágult.
júl. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Akkor a hűség idő le jàra utàn lehet rendesen szüneteltetni?

Mert próbàltam màr 1 hét volt még a hűség idő szüneteltettem nem is tudom 3 hónapra de ugyan úgy fizetni kellett.


Akkor most màr lehetne mert 1000-2000.nem lenne gond még sem 10000 ft a semmi ért.

júl. 15. 20:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!