Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Otthoni internet: Yettel vs...

Otthoni internet: Yettel vs Telekom?

Figyelt kérdés

Budapesten szeretnék otthoni internet csomagot vásárolni, Yettel vs Telekom véleményekre lennék kíváncsi, előbbi olcsóbb cserébe gyakorlatilag mobilnetet kapok a bérelhető routerrel, utóbbit pedig kábelen kötik be.

5G képes BP-n van jelentős különbség a kettő között? Nem vagyok profi gamer hogy ping számítson, inkább kevesebb pénzt szeretnék kidobni feleslegesen, kérdés, hogy a Yettel szolgáltatása elég megbízható-e. Ami még felmerült, hogy Yettelhez miért van szükség lakcím megadására ha amúgy egy felkapható sim kártyás mobil routert kapok amit kedvem szerint tudnék magammal vinni az országban?



jún. 22. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Kábel mindig gyorsabb.
jún. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

5G-ben lenne azért olyan ~20ms overhead-ed állandóan. Ha számít a válaszidő, akkor kábeles, ha nem akkor mehet az 5G.

De 5G-ben mindenképp Yettel a nyerőbb.

[link]

jún. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha yettel otthon netet szeretnél, akkor az hiába mobilnet, alapvetően csak az adott helyen és szűk környezetében fog menni, tehát helyhez kötött. Javaslom, hogy nézz utána pontosabban a feltételeknek, nehogy olyanra fizess elő, ami nem felel meg az elképzeléseidnek.
jún. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen azzal tisztában vagyok, hogy kábel gyorsabb, főleg irodai munkára lenne használva, tehát mondjuk egy Teams/Skype beszélgetés nem árt ha nem akad.

Utolsó hozzászóló köszi ez új infó, még nem bogarásztam végig, csak a hírdetésben olyan is volt, hogy még külföldre is magaddal viheted. Így viszont ha helyhez kötött teljesen akkor gyakorlatilag az áron túl nem sok előnye van.

jún. 22. 23:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!