Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Pay Pal ba hogy lehet belépni...

Kedves Vezető kérdése:

Pay Pal ba hogy lehet belépni ha kéri az ezer éve elhagyott telefonszámom ?

Figyelt kérdés
E mail cím, jelszó beír, küldené az sms-t/hívna. Nincs más opció, sem Pc-n, sem Android-on.

jún. 30. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Sehogy. Azelőtt kell erre gondolni hogy visszamondod a telefont.
jún. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Olvasni se tudsz, nem mondtam vissza. Minden más alkalmazásba be tudok lépni, pl Facebook, megkerülve a kétfaktorost, arra az esetre ha az ember elhagyja, ellopják azt a telefonszámát.

(E mailen keresztül, itt nincs ilyen lehetőség, de mivel mindenhol van, gondolom nem akkora feature)

jún. 30. 15:18
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Telefonszámot csak úgy lehet véletlenül elhagyni hogy ha véletlenül megváltozik a születési dátumod és a neved a személyiben..
jún. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Istenem, mennyi nehéz felfogású.

Személyit is hagytam már el.

Telefonszámot mondjuk telefonnal együtt el lehet hagyni, ezért lehet belépni mindenhová e mail el, évek óta, amióta van 2 faktoros hitelesítés.

jún. 30. 15:33
 5/6 anonim ***** válasza:

4/

Nem, ez nem így megy.

Hiába hagyod el telefonostul, csak bemész a szolgáltatóhoz, igazolod magad és kapsz másik sim kártyát ugyanazzal a telefonszámmal (legfeljebb 1-2 ezer Ft büntetést kell fizetned) a régit meg deaktiválják. Az én születési dátumom pedig még soha nem változott meg.


De neked jogod van új PP fiókot regisztrálni..


Ja - én be tudok lépni a saját PP fiókomba mert tudom mi az email címem és jelszavam. De nekem is felugrik egy telefonszámos ablak de az csak egy mobil appot reklámozó kínálgató ablak.. nem azzal téveszted össze?

jún. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag müködik.

Írj egy levelet ide angolul: europeanservices@paypal.com

Írd le, hogy megváltozott a telefonszámod, ezért nem kapod meg a kódot és ezért nem tudsz belépni. Add meg a levélben az új telefonszámod országkóddal.


Ezek után fel fog hívni valamikor egy ügyfélszolgálatos, aki beazonosít a klasszikus kérdésekkel (neved, e-mail címed, rendes címed) és bekéri az új számot, amire meg fogja változtatni a rendszerben megadott számod. (A beszélgetés angolul

zajlik.)

jún. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!