Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehetséges visszaállítani...

Lehetséges visszaállítani valahogy a google fiókomat amihez elfelejtettem a jelszót, és a telefonszámom sem él már amit hozzáadtam? Biztonsági kérdést sem kapok mert túl kevés információt adtam meg a regisztrációkor.

Figyelt kérdés

jún. 27. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Ha nem tudsz semmilyen azonosítási adatot, ez ugyanaz, mintha valaki más fiókjába próbálnál belépni. Nem fog az oldal beengedni, mert akkor bárkiéhez hozzá lehetne férni úgy, hogy semmilyen adatát nem tudod az e-mail címen kívül.

Azt tudod használni amit az oldal felkínál, és egy következő ilyen esetre előre készülve jelszókezelő programot használhatsz amibe elmented az összes hozzáférési infót minden regisztrációhoz.

jún. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

A google az egyik legkeményebb ha biztonságról van szó. (sokszor már bosszant is) Max vannak lehetőségek hogy feltesznek neked bizonyos kérdéseket amire majdnem tuti nem bírsz válaszolni. (Pontosan mikor, milyen néven, milyen előző jelszavakkal) készítetted a fiókot.

Más kérdés, és magán véleményem: Nem hiszek soha az itt elhangzó "elfelejtettem a jelszavam" kérdésekben.

jún. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Természetesen ilyenre nincs lehetöség, mert így beléphetnél bárkinek a fiókjába.
jún. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Cubina ***** válasza:

Ha a fiók létrehozásakor valós adatokat adtál meg (név, születési idő, ország, telefonszám), hívd fel a Google központi ügyfélszolgálatát az +1–888–525–3311-es telefonszámon, ők segíthetnek a fiók visszaállításában.

Angol tudásra szükséged lesz az ügyintézéshez.

jún. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4: ezt a telefonszámot honnan akasztottad le? Mert a Facebookhoz kapcsolódóan említik:

[link]

jún. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!