Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Emag ügyfélszolgálat miért...

Hosszúhajú kérdése:

Emag ügyfélszolgálat miért nem veszi fel sose a telefont?

Figyelt kérdés
Internetes rendeléssel kapcsolatban hívnám az emag ügyfélszolgálatát de soha nem veszi fel mindig jelentkezik egy géphang és elmondja hogy milyen applikációval tudom az interneten felvenni velük a kapcsolatot de ha mégsem akkor a munkatársak várják a hívásomat szeretettel erre megszólal egy pittyegés és már bont is a vonal. Napok óta ez megy. Hány óráig van egyáltalán ügyfélszolgálat ha sose veszi fel ember. Milyen telefonon tudom őket elérni én csak mindig egyet találok egy telefonszámot az ügyfélszolgálatét, az etele plázáit szeretném hívni de annak nincs is külön száma, met sehol nem találom?

#ügyfélszolgálat #eMAG #telefonos ügyfélszolgálat #Emag ügyfélszolgálat #Emag telefonszám
jún. 12. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Az Emagnak van egy automatizált ügykezelő rendszere. Szinte kizárt, hogy olyan problémád lenne, amit csak telefonon lehet megoldani. Rendeléssel és visszaküldéssel kapcsolatban ott a fiókodban a megfelelő menü rá. Ha nem találod vagy nem működik, a lap alján van egy panaszok&észrevételek űrlap ahol további kategóriák szerint lehet üzenetet küldeni. 24 órán belül választ fogsz kapni, és neked is érdeked hogy legyen egy dokumentált nyoma annak hogy mi a problémád, ne csak egy hívás.
jún. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs már ügyfélszolgálati telószámuk, ami van, azon valóban egy robothang tájékoztat. Valami telószámot meg muszáj ráírniuk a csomag címiratokra, ezért él még a szám...

Chaten is elérheted őket, bár ott is először egy chatrobot jön be, de ha nem kapsz tőle jó választ és épp munkaidő van, akkor kérheted az ügyintéző kapcsolását chatben.

Ha viszont e-mailt írsz, akkor nem igaz, hogy 24 órán belül válaszolnak, nekem volt, h hetek után írtak csak.

jún. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó, akkor vedd úgy, hogy én a saját nevemben beszéltem, nálam 24 órán belül válaszoltak és az első megkereséstől számítva 3 munkanap alatt megoldódott a probléma.
jún. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtatok! látom nem vagyok egyedül ezzel a problémával.

Én egy tök egyszerű kérdést akartam csak feltenni nekik amit nem lehet interneten azt hogy tudom hogy van olyan lehetőség hogy személyesen is át lehet venni szállítási díj nélkül az etele plázában de akkor ott is kell megrendelni de nem tudom hogy ez milyen termékekre vonatkozik. Próbáltam random termékeket beírni hogy nézzem vajon az adót oldalon megjelenik-e ez a lehetőség de eddig sehol sem találtam. Szóval fogalmam sincs hogy az én porszívomra vonatkozik-e. Pedig én személyesen szeretném átvenni és megrendelni is úgyhogy csak egy dolog marad hogy bemegyek személyesen és megkérdezem de hát így meg lehet potyára megyek be...

jún. 12. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!