Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha egy gépre csak a windows...

Ha egy gépre csak a windows xp sp2-t telepítem fel, akkor futni fog?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Futni.

De mi?

2010. máj. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Még nem hallottam soha, hogy elkezdett volna szaladni tőle a gép, de lehet valami jó szteroidokat rejt, és az hozzásegít :P
2010. máj. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a futni szó az informatikában teljesen helytálló. Lásd "run"

A kérdésből azt veszem le, hogy driverek nélküli telepítés... A másik lehetőség pedig az, hogy sp3 nélkül. De az hülyeség lenne, mert amikor még nem volt sp3 akkor is működött az sp2 XD


ha a driverekre gondoltál kedves kérdező, akkor a válaszom az, hogy igen valószínűleg futni fog, de ennek ellenére ajánlom az alapi driver-ek telepítését (chipset, hang, stb...) és a videókártyához a vezérlőt.

2010. máj. 7. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
bocsi h nem fejtettem ki:a windows xp sp3 működni fog rajta?
2010. máj. 7. 08:22
 5/5 anonim ***** válasza:
csak a tisztánlátás végett: a Windows, az maga egy Operációs rendszer (ami nélkül a gép hardverei és szoftverei nem működnek) és az utána SP 2-vel, vagy SP 3-mal jelölt, a hozzá kiadott SZERVÍZ PACK! (javító csomag) Tehát az sp2-t frissítheted az sp3-ra, (ha erre gondoltál a Futtatásnál) de visszafele már nem fogja engedni!
2010. máj. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!